Trwa ładowanie...
20-02-2012 11:40

Nie poświęcamy im uwagi

Nie poświęcamy im uwagiŹródło: fotochannels.com
d2iogya
d2iogya

Męskim okiem

Kiedy mężczyzna zwraca uwagę na kobietę? Okazuje się że niezwykle rzadko - zazwyczaj jedynie wówczas, gdy ma nadzieję i ochotę na seks. Natomiast "przed" i "po" czyli w tak zwanym międzyczasie - panie są nam zupełnie obojętne.

Potwierdzają to niestety statystyki. W Wielkiej Brytanii przeprowadzono ostatnio badania, które miały określić jak często mężczyźni okazują uczucia swoim partnerkom. No cóż - najłagodniej mówiąc panowie nie wypadli najlepiej. Aż 12 procent Brytyjczyków nigdy nie wyznało ukochanym, że darzy je ciepłym uczuciem. 38 procent nigdy nie wysłało wybrance miłosnego liściku (według pań to jeden z najromantyczniejszych sposobów wyznania miłości). A 25 procent panów przyznaje wprost, że uczucia partnerce okazują jedynie przy "specjalnej okazji", albo gdy są do tego zmuszeni.

Choć wiele pań łudzi się, że mężczyznę można sobie wychować i że po ślubie wybranek stanie się bardziej uczuciowy, to nic takiego się nie dzieje. Wręcz przeciwnie - mężczyzna z obrączką na palcu staje się jeszcze bardziej nieczuły. Z ankiety przeprowadzonej przez dziennik "The Daily Mail" wynika, że co czwarte brytyjskie małżeństwo nie rozmawia ze sobą dłużej, niż 10 minut dziennie. A bywa jeszcze gorzej - 4 procent Brytyjczyków po powrocie z pracy całkowicie ignoruje swoją partnerkę. A jedna czwarta mężów nie pamięta, kiedy ostatni raz jadło obiad, czy kolację razem z rodziną. Czy im to przeszkadza? 40 procent ankietowanych nie widzi w tym żadnego problemu.

Pojawia się więc pytanie - co robimy, skoro nie poświęcamy czasu i uwagi partnerkom? Okazuje się, że dwie trzecie ankietowanych mężczyzn woli wieczory spędzać na portalach społecznościowych - na przykład na Facebooku. Innymi słowy barwna wirtualna rzeczywistość wygrywa z szarą prozą życia.

Czy jednak musi tak być? Chyba nie. Wystarczy skupić więcej uwagi na własnej wybrance. Tylko jak się do tego zmusić, skoro ona zamiast paradować w koronkowej bieliźnie drepcze po mieszkaniu w wyciągniętym swetrze i przydeptanych kapciach...

(menonwaves)/PFi

d2iogya
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2iogya