Trwa ładowanie...
13-12-2007 14:02

Niemcy najgorsi w łóżku

Niemcy najgorsi w łóżkuŹródło: Jupiterimages
d3ipvx4
d3ipvx4

* Męskim okiem * Solidne samochody, porządek, sportsmenki osiągające na lekkoatletycznych mityngach wyniki zbliżone do rekordów mężczyzn - tak w oczach wielu jawi się wizerunek naszego zachodniego sąsiada. Złośliwi mogliby spytać, czy jest coś w czym Niemcy są najsłabsi.

Otóż jest, w opinii ponad 10 tysięcy turystek z całego świata, które wzięły udział w internetowym sondażu przeprowadzonym przez WAYN, Niemiec to najgorszy kochanek.

Tak mizerny wynik zawdzięczają samolubności podczas zbliżeń z kobietami. Panie wyżej stawiają partnerstwo w łóżku nad "szybki finisz", z którego słyną zdobywcy drugiego miejsca - Szwedzi. Kolejna lokata przypadła Holendrom, którzy według internautek są zbyt brutalni. Nie mają się też czym chwalić Amerykanie, którzy czwarte miejsce "zawdzięczają" swojej chęci dominacji podczas seksu. Piąte miejsce zajęli Walijczycy - za ckliwość.

Prawdopodobnie tylko kobiety pracujące w przemyśle hutniczym i zbrojeniowym nie będą narzekały na zbyt hałaśliwych Szkotów, plasujących się na szóstym miejscu zestawienia.

d3ipvx4

* Błędy popełniane przez mężczyznę... Błędy popełniane przez mężczyznę...*

d3ipvx4

* Błędy popełniane przez mężczyznę... Błędy popełniane przez mężczyznę...*

d3ipvx4

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ipvx4