Trwa ładowanie...
03-08-2016 10:58

Niesamowite wyczyny Rosjanina. Niewielu ma tyle odwagi

Połamane ręce, nogi, dotkliwe kontuzje – dla niego to żadna przeszkoda, by robić to, na co wielu ludzi nie miałoby odwagi. Jego wyczyny przyprawiają o ciarki na plecach tysiące internautów i może dlatego cieszy się tak ogromną popularnością. - Parkour jest jak ideologia. Pozwala się zrelaksować i poczuć pewnie – opowiada Oleg Sherstechenko, w sieci znany jako Cricket.

Share
d1q5128

Pochodzi z Syberii, ale w wieku 18 lat przeprowadził się na studia do jednego z większych miast Rosji. Już od 16. roku życia zaczął uprawiać gimnastykę, akrobatykę i sporty walki. Przez niemal 8 lat trenował parkour, który porzucił dla dachów.

Oleg Sherstechenko to jeden z najpopularniejszych na świecie przedstawicieli „urban exploration”, jego filmy z kolejnych eksploracji dachów śledzą w serwisie YouTube setki tysięcy osób. Jeden z nich obejrzało ponad 3,5 mln internautów. Wspina się na niedostępne i obwarowane wieżowce i wykonuje na ich szczycie efektowne akrobacje.

- Ludzie, którzy oglądają moje nagrania i widzą, jakie triki wykonuję na szczytach budynków, myślą, że to szalone. Ale zawsze podkreślam, że spędziłem 8 lat, żeby rozwinąć się tak fizycznie i osiągnąć taki poziom. Miałem mnóstwo wypadków, złamań, zwichnięć. Można powiedzieć, że połamałem sobie niemal wszystko – mówi.

Serial URBEX jest serialem dokumentalnym. Wszystkie odcinki można obejrzeć na redbull.tv/urbex.

Akrobacje i sceny wspinaczki, które można zobaczyć w powyższym materiale wideo są bardzo niebezpieczne i absolutnie nie powinny być kopiowane.

d1q5128
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1q5128
d1q5128