Trwa ładowanie...
d3985kk
Forma

NIGHT POWER 2014 GP wystartuje w Słupsku już wkrótce!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
NIGHT POWER 2014 GP wystartuje w Słupsku już wkrótce!
(Night Power)
d3985kk

Już 30 sierpnia ulicą Jana III Sobieskiego w Słupsku zawładną wysokooktanowe, motoryzacyjne emocje. Odbędzie się tam finałowa runda NIGHT POWER 2014 GP, czyli cyklu legalnych, ulicznych, nocnych wyścigów samochodowych na 1/8 mili. 30 sierpnia na torze wyścigowym stanie do walki już po raz trzeci ponad 60 załóg.

Pod osłoną nocy, legalnie, będą walczyć o cenne nagrody! Tym razem zmierzą się o trofea w dwóch klasyfikacjach: III rundy NIGHT POWER 2014 oraz całorocznego GRAND PRIX. Główną nagrodą będzie bon o wartości 10 tysięcy złotych na części tuningowe od firmy Rancing Logistics Sp. z o.o. oraz FMIC Performance.

Zawodom w siedmiu klasach towarzyszyć będą pokazy kaskaderskie grupy Wheelieholix oraz młodego kaskadera z teamu - Piotrusia. Odbędą się także wyścigi pokazowe Super Bike w wykonaniu Teamu Kondratowicz oraz wyścigi ciężarówek.

d3985kk

Dla dzieci nie zabraknie strefy Tęczowy Power. Tym razem wzbogacona o zdalnie sterowane tory wyścigowe oraz modele RC. Oczywiście podczas imprezy będzie można wziąć udział w wielu atrakcjach. Na scenie zaprezentują się lokalni artyści oraz gwiazdy nightpowerowej estrady z innych miast, a między innymi zespoły Rikor, Black Baloom i Dj Tico. Zobaczyć też będzie można pokazy tańca orientalnego w wykonaniu Vanessy oraz spektakl ognia i sztuk kuglarskich w wykonaniu Teatru Rondo "To mnie kręci".

W parku maszyn nie zabraknie aut demonstracyjnych, perełek motoryzacji oraz strefy car audio by Bud-Wil Autotuning. Całość imprezy poprowadzi Patryk Mikiciuk z TVN Turbo oraz Anita Kozłowska z Radia Eska.

(fot. NIGHTPOWER)

d3985kk

Podziel się opinią

Share
d3985kk
d3985kk