Trwa ładowanie...

Nocne korespondentki

Share
Nocne korespondentki
Źródło: Jupiterimages
d4cj81u

Niemiecki instytut Ehebruch Forschungsinstitut auf Ulm przeprowadził badania na podstawie baz danych SMS-ów udostępnionych przez największą sieć komórkową w Niemczech.

Według badań Ehebruch Forschungsinstitut najwięcej SMS-ów jest wysyłanych po godzinie 22. Autorkami tych SMSów są z reguły kobiety, a treść wysyłanych wiadomości można delikatnie określić jako „erotyczną”.

W 78% przypadków te SMS-y wysyłane są do męskich użytkowników tej sieci. Naukowcy Ehebruch Forschungsinstitut z miasta Ulm wyliczyli, że przynajmniej 60% z wieczornych „SMS-owiczek” jest zamężnych.

d4cj81u

Nie ze swoim korespondentem

Ze względu na szokujące wyniki instytutu dotyczące zdradliwych SMS-ów i ich frywolny charakter, niemiecka sieć komórkowa zdecydowała opublikować najpikantniejsze z nocnych SMSów.

Wiadomości te mają być wydawane w specjalnych dodatkach do Ulmiańskiego dziennika. Zdaniem niemieckiej KIMNF (Komisji do spraw etyki małżeńskiej) taka inicjatywa uczuli mężów na działania ich żon, a zdradliwym żonom odbierze ten kanał komunikacji z kochankami.

Zobacz również

*Samarytanka Vasumitra – luksusowa prostytutka * *Kobiece piersi, męska pasja * *Z małym Wackiem też można żyć * *Nietypowy podryw * *Seksualne niewolnice III Rzeszy *
W Polsce nie zrodziły się jeszcze takie inicjatywy ale, ze względu na brak negatywnych odpowiedzi ze strony telefonii operujących w naszym kraju, możemy spodziewać się podobnych, jeśli nie takich samych badań naszych wiadomości.

Adam Rogacz, poseł RP przygotował już projekt ustawy, która zezwalałaby operatorom sieci komórkowych na zgodne z prawem udostępnianie wiadomości tekstowych użytkowników, zachowując ich anonimowość.

d4cj81u

Poseł Rogacz, jak twierdzi, w pełni popiera tego rodzaju inicjatywy i dodaje, że sam jest ciekaw wyników takich badań. Ustawa na pewno poczeka jeszcze na wejście w życie, tak więc na razie, pozostaje nam, facetom czekać, kłaść się spać po 23 i regularnie kontrolować katalog – WYSŁANE w telefonie ukochanej.

paulprintman

d4cj81u

Podziel się opinią

Share
d4cj81u
d4cj81u