Trwa ładowanie...

Nokia E72 już w sklepach

Share
Nokia E72 już w sklepach
Źródło: nokia.com
d1nwvun

W sklepach jest już dostępne długo wyczekiwany smartfon Nokia E72 opracowany specjalnie dla zastosowań biznesowych i przesyłania wiadomości osobistych. Nokia E72 kontynuuje koncepcję najpopularniejszego urządzenia mobilnego Nokia z klawiaturą QWERTY – modelu Nokia E71.

Nowe urządzenie zostało wzbogacone o ważne funkcje, takie jak e-mail i czat w formie zbliżonej do widoku na ekranie komputera. Ponadto, oferuje także najnowszą wersję aplikacji Ovi Maps z nawigacją A-GPS i kompasem, optyczny klawisz Navi oraz aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 MPix.

Nokia E72 udostępnia usługę poczty e-mail w trybie push – Nokia Messaging – i po raz pierwszy umożliwia konfigurację komunikatora bezpośrednio na ekranie głównym oraz połączenie ze społecznościami serwisów takich jak Windows Live™ Messenger, Yahoo! Messenger, Google Talk i Ovi.

W Nokia E72 można korzystać z wielu służbowych i prywatnych kont e-mail, a dzięki osobnym profilom – do pracy i rozrywki – użytkownicy mogą w wygodny sposób decydować, jak, kiedy, gdzie i z kim chcą się komunikować.

Cena brutto nowego modelu wynosi 1849 PLN.

d1nwvun

Podziel się opinią

Share
d1nwvun
d1nwvun