Trwa ładowanie...
d2t0p47

Nokia E72 już w sklepach

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nokia E72 już w sklepach
(nokia.com)
d2t0p47

W sklepach jest już dostępne długo wyczekiwany smartfon Nokia E72 opracowany specjalnie dla zastosowań biznesowych i przesyłania wiadomości osobistych. Nokia E72 kontynuuje koncepcję najpopularniejszego urządzenia mobilnego Nokia z klawiaturą QWERTY – modelu Nokia E71.

Nowe urządzenie zostało wzbogacone o ważne funkcje, takie jak e-mail i czat w formie zbliżonej do widoku na ekranie komputera. Ponadto, oferuje także najnowszą wersję aplikacji Ovi Maps z nawigacją A-GPS i kompasem, optyczny klawisz Navi oraz aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 MPix.

Nokia E72 udostępnia usługę poczty e-mail w trybie push – Nokia Messaging – i po raz pierwszy umożliwia konfigurację komunikatora bezpośrednio na ekranie głównym oraz połączenie ze społecznościami serwisów takich jak Windows Live™ Messenger, Yahoo! Messenger, Google Talk i Ovi.

d2t0p47

W Nokia E72 można korzystać z wielu służbowych i prywatnych kont e-mail, a dzięki osobnym profilom – do pracy i rozrywki – użytkownicy mogą w wygodny sposób decydować, jak, kiedy, gdzie i z kim chcą się komunikować.

Cena brutto nowego modelu wynosi 1849 PLN.

d2t0p47

Podziel się opinią

Share

d2t0p47

d2t0p47