Trwa ładowanie...

Nowa męska twarz w modelingu

Share
Nowa męska twarz w modelingu
Źródło: materiał prasowy
d3cnj52

16-letnia Zuzanna Afrykańska z Warszawy oraz 25-letni Marcin Jaroszyński ze Szczecina zostali nowymi twarzami kampanii Łukasza Jemioła. Na castingi konkursu HOOK #SCOUT_ME zgłosiło się aż 470 osób!

Nagrodą był udział w nowej kampanii Jemioła oraz kontrakt z paryską agencją modelek i modeli. Zuzanna i Marcin polecą do Paryża jeszcze w tym miesiącu. Na specjalne zaproszenie projektanta w sesji zdjęciowej wystąpi także 17-letni Grzegorz Tlałka z Nysy.

W sobotę 30 maja w Warszawie miał miejsce casting finałowy konkursu Hook #SCOUT_ME, w którym główną nagrodą był udział w sesji zdjęciowej nowej kampanii Łukasza Jemioła oraz kontrakt z paryską agencją modelek i modeli NEW MADISON. Konkurs rozpoczął się 2 maja castingiem w Sopocie. W kolejnych tygodniach skauterzy odwiedzili w poszukiwaniu nowych twarzy również Bydgoszcz, Wrocław, Kraków, Łódź, Poznań, Kielce oraz Warszawę. Łącznie do konkursu zgłosiło się 470 osób, z czego aż 255-ciu chłopców i 215 dziewcząt. Na casting finałowy zostało zaproszonych 50 wyróżniających się kandydatów, którzy wzięli udział w sobotnich eliminacjach.

d3cnj52

Laureaci to 16-letnia Zuzanna Afrykańska z Warszawy oraz 25-letni Marcin Jaroszyński ze Szczecina. Na specjalne zaproszenie Łukasza Jemioła w sesji zdjęciowej kampanii udział weźmie także 17-letni Grzegorz Tlałka z Nysy. Zuzanna, Marcin i Grzegorz w najbliższych dniach przyjadą na plan sesji zdjęciowej kampanii Basic jesień/zima 2015-2016. Zdjęcia wykona fotograf Łukasz Pukowiec - autor wielu publikacji w Polsce i za granicą. Zuzanna i Marcin jeszcze w czerwcu polecą do Paryża na międzynarodowy kontrakt.

Na casting mógł zgłosić się każdy, kto spełniał wymagania regulaminu. Dla dziewcząt był to minimalny wzrost 173 cm oraz wiek 14-22 lata. Wymagany wzrost dla chłopców to minimum 182 cm oraz przedział wiekowy 16-25 lata. Predyspozycje przyszłych modelek i modeli oceniało jury w składzie: Łukasz Jemioł, skauterzy paryskiej agencji NEW MADISON Phonethip Sisavath oraz Benjamin Droscher, którzy przylecieli do Polski specjalnie na casting finałowy, a także agentki agencji HOOK Agnieszka Pilarczyk i Ewa Fiwek.

Kim są laureaci konkursu?

Zuzanna Afrykańska w październiku skończy 17 lat. Do konkursu trafiła przez zwyczajny zbieg okoliczności. Przechodziła z mamą obok butiku Łukasza Jemioła na Mokotowskiej 26, gdzie odbywał się casting. Pasją Zuzy jest jeździectwo. W modelingu zadebiutuje udziałem w sesji zdjęciowej kampanii Łukasza Jemioła, a jeszcze w czerwcu poleci do Paryża. We wrześniu pojawi się na wybiegu podczas jubileuszowego pokazu Jemioła. Mama Zuzy, która także przyjechała na casting zapewniła, że będzie wspierała córkę w zagranicznych podróżach.

d3cnj52

Marcin Jaroszyński wysłał zgłoszenie internetowe i tym sposobem został zaproszony na casting finałowy do Warszawy. 25-letni Marcin jest instruktorem pływania i zapalonym fanem Taekwon-Do. Podobnie jak Zuza w najbliższych tygodniach poleci do Paryża na kontrakt. Choć wiele razy słyszał od znajomych, żeby wysłać zgłoszenie do agencji modeli, to jego pierwsze spotkanie z profesjonalną agencją. Do Warszawy przyjechał sam, mimo wątpliwości, ostatecznie do wyjazdu do Warszawy przekonała go koleżanka z rodzinnego miasta.

Na specjalne zaproszenie projektanta w sesji zdjęciowej zobaczymy także Grzegorza Tlałkę z Nysy. W poprzedniej, wiosenno-letniej kampanii Jemioła przed obiektywem wystąpiły osoby w różnym wieku. Nie byli to profesjonalni modele. Tym razem sesja będzie modowa, a Jemioł daje szansę debiutantom.

d3cnj52

Podziel się opinią

Share
d3cnj52
d3cnj52