Trwa ładowanie...

Nowe myszy Razer Naga

Nowe myszy Razer NagaŹródło: razerzone.com
d3zw0mf
d3zw0mf

Firma Razer posiadająca w swojej ofercie akcesoria komputerowe dla najbardziej wymagających użytkowników, zaprezentowała nowe wersje myszy Naga. Na rynek trafi specjalna, limitowana edycja Maelstrom oraz Molten.

Razer Naga powinna być doskonale znana graczom MMO (Massively Multiplayer Online). To właśnie im dedykowane są nowości. Na standardową obudowę zostały nałożone dwa wizualne style. Użytkownicy będą mogli wybrać pomiędzy motywem Maelstrom, podświetlonym zimnym niebieskim światłem oraz Molton, jarzącym się na czerwono. Parametry techniczne myszy nie uległy zmianie.

Razer Naga oferują aż 17 podświetlonych na niebiesko, programowalnych przycisków ułatwiających prowadzenie rozgrywek w grach MMO. Dwanaście z nich znajduje się po lewej stronie, układając się w miniaturową klawiaturę numeryczną. Jak podaje producent ma ona zapewnić szybki i wygodny dostęp do najczęściej wykorzystywanych poleceń. Odpowiednie funkcje klawiszom można przypisać za pomocą specjalnie przygotowanego interfejsu współpracującego z takimi grami jak World of Warcraft czy Warhammer Online: Age of Reckoning.

d3zw0mf
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3zw0mf