Trwa ładowanie...

Nowe notebooki Samsunga!

Share
Nowe notebooki Samsunga!
Źródło: samsung
d1j0mbj

Samsung przedstawił dwa nowe modele notebooków: R520 i R522. Bardzo wydajna, zaawansowana bateria, obudowa Samsung Duracase oraz ekran HD 16:9 o przekątnej 15,6” to główne cechy nowych propozycji koreańskiego producenta. Obudowa stylizowana jest na aluminium a touchpad podświetlany jest w oryginalny sposób.

Ekran o przekątnej 15,6” i formacie 16:9 pracuje w rozdzielczości 1366x768 pikseli, a podświetlany jest diodami LED. Aby zapewnić bezpieczeństwo danych, notebooki Samsung R520 i R522 zostały wyposażone w mocną i wytrzymałą obudowę Samsung Duracase. Dzięki temu urządzenia te są świetnie przystosowane do przetrwania uderzeń, upadków i wszelkich niespodzianek, które przytrafiają się w codziennym użytkowaniu. Ponadto system jest zabezpieczony przed zalaniem klawiatury do 100 ml płynów.

Jeśli użytkownikowi zależy na cichej pracy lub znajduje się w miejscu, które wymaga ograniczenia hałasu oba nowe laptopy można przełączyć w tryb pracy SuperSilent Mode. Pozwala on zminimalizować odgłos pracy urządzenia lub wyciszyć odgłos wiatraka schładzającego procesor... czytaj więcej na tech.wp.pl

d1j0mbj

Podziel się opinią

Share
d1j0mbj
d1j0mbj