Trwa ładowanie...
11-01-2007 12:46

Nowe zabawki od Nokii

Nowe zabawki od Nokii
d48hcoz
d48hcoz

Ostatnimi czasy do szerokiej gamy telefonów Nokia dodała trzy perełki.

Nokia N76, stanowiący ultrapłaskie połączenie szlachetnych materiałów i najnowocześniejszych technologii. Telefon doskonale łączy styl i funkcjonalność, udostępnia użytkownikom szeroki zakres funkcji multimedialnych, dzięki którym mogą tworzyć, pobierać i udostępniać muzykę, wideo i zdjęcia oraz łączyć się z Internetem.

[

]( http://facet.wp.pl/?T%5Bpage%5D=1 )

d48hcoz

Nokia N93i umożliwia nagrywanie wideo o jakości DVD w formacie MPEG-4 VGA z szybkością do 30 klatek na sekundę, z dźwiękiem stereo i cyfrową stabilizacją obrazu. Sfilmowaną opowieść można edytować bezpośrednio w telefonie. Zaś wbudowana usługa udostępniania wideo i zdjęć w blogu Vox, pozwoli w mgnieniu oka podzielić się swoim dziełem ze światem.

Ostatnią nowością jest Nokia N800 Internet Tablet. Tablet wyposażono w ekran dotykowy, za pomocą którego można pisać na klawiaturze QWERTY. Telefon ułatwia korzystanie z telefonii internetowej Skype. Urządzenie pozwala na zainstalowanie sporej ilości darmowego oprogramowania, gdyż korzysta z systemu operacyjnego bazującego na Linuksie.

d48hcoz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d48hcoz