Trwa ładowanie...
18-11-2013 10:07

Nowość na polskim rynku kosmetyków dla mężczyzn - FIT SKINCARE FOR MEN

Nowość na polskim rynku kosmetyków dla mężczyzn - FIT SKINCARE FOR MENŹródło: Mat. pras.
d54xgcx
d54xgcx

FIT SKINCARE FOR MEN to nowa linia kosmetyków dla aktywnych mężczyzn, którzy są świadomi potrzeb swojej skóry i poszukują dla siebie najlepszych rozwiązań. W jej skład wchodzą produkty do pielęgnacji twarzy, włosów oraz ciała.

W trosce o doskonałą pielęgnację ciała

Receptura kosmetyków FIT SKINCARE FOR MEN jest oparta o innowacyjne, bezpieczne i naukowo przebadane składniki, które gwarantują doskonałe rezultaty już po pierwszym miesiącu stosowania. W skład linii wchodzi 11 produktów, które zostały stworzone, aby odżywiać skórę, przeciwdziałać procesowi jej starzenia oraz pomóc w nadaniu odpowiedniej rzeźby sylwetce.

Są to m.in. krem przeciwzmarszczkowy do twarzy i pod oczy, balsam do ust, odżywka i szampon do włosów oraz żele do pielęgnacji i modelowania ciała. Grupą docelową kosmetyków są mężczyźni w wieku 25-60 lat, aktywni fizycznie, którzy chętnie inwestują w swoje ciało i dla których troska o dobry wygląd i kondycję jest jednym z ważniejszych życiowych priorytetów. Cena kosmetyków waha się od 60 do 200 zł.

Międzynarodowe patenty

Marka FIT SKINCARE FOR MEN pochodzi z Wielkiej Brytanii, gdzie zdobyła już szerokie uznanie swoich użytkowników. Wszystkie produkty z tej linii zostały naukowo opracowane i gruntownie przetestowane. Twórcą formuł kosmetyków jest chemik o międzynarodowej renomie z ponad 40-letnim doświadczeniem, którego tożsamość, przez wzgląd na umowy o zachowanie poufności, została utajniona. Od lat współpracuje z przemysłem kosmetycznym zarówno w Wielkiej Brytanii jak i Ameryce Północnej. Dzięki nieustannemu rozwojowi swojej pasji do nauki opatentował wiele aktywnych substancji, związków chemicznych i kosmetycznych, które wykorzystał również przy tworzeniu kosmetyków marki FIT SKINCARE FOR MEN.

d54xgcx

Dystrybucją kosmetyków na polskim rynku zajmuje się firma To Be Fit Sp. z o.o. Obecnie kosmetyki dostępne są w internetowym sklepie pod adresem: http://to-be-fit.pl/sklep/ oraz w Klubie Fintess SOHO Body Spirit w Brwinowie. Sieć dystrybucji będzie sukcesywnie rozszerzana.

O firmie TO Be Fit

To Be Fit powstało z myślą o wszystkich, dla których bycie fit jest naturalną częścią życia, wyznaczającą jego rytm i jakość. To kompleksowe myślenie, dzięki któremu nasze ciało staje się sprawne, zdrowe i pełne energii. Realizacja zamierzonych celów nie sprowadza się jedynie do treningu i diety – wie o tym każdy, kto pokochał filozofię życia fit. Tak jak my. Nasze ciało to świątynia, o którą powinniśmy dbać każdego dnia - podpowiadamy jak dokonywać dobrych wyborów i cieszyć się pracą nas samym sobą. Aktywność fizyczna, dieta, suplementy, kosmetyki, literatura i poszerzanie wiedzy - wyznaczamy kierunek, dzięki któremu wszystko staje się możliwe a idea "to be fit" nabiera realnych kształtów.

Misją To Be Fit jest:

- motywowanie do podejmowania wyzwań, dzięki którym każdy może osiągnąć wymarzone wyniki,
- szerzenie wiedzy na temat kompleksowego dbania o formę fizyczną i psychiczną,
- dostarczanie inspiracji każdemu, kto zdecyduje się zmienić swoje życie i ciało,
- wspieranie wszelkich inicjatyw, które pomagają pozbyć się negatywnego myślenia na rzecz pełnej akceptacji swojej fizyczności,
- pokazywanie przykładów z życia, które obrazują procesy przemiany i dążenia do doskonałości.

Mat. pras.

d54xgcx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d54xgcx