Trwa ładowanie...
ddc6rp0
Ciekawostki

Nowy iPod touch 64GB!

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Nowy iPod touch 64GB!
(Apple)
ddc6rp0

Wszystko się zmienia. Tym razem przyszedł czas na przenośne playery firmy Apple. Niedawno do naszej redakcji trafił iPod touch o pojemności 64GB. Mieliśmy przyjemność poobcować z nowym produktem ze stajni Apple.

Po pierwsze dzięki tak dużej pojemności, nowy iPod pozwala na przechowywanie jeszcze większej ilości gier, filmów i utworów. A jest w czym wybierać, obecnie dostępnych jest ponad 20 000 aplikacji do pobrania na iPoda touch.

Należy pamiętać, że iPod nie jest już tylko odtwarzaczem muzyki, ale czymś w rodzaju przenośnego komputera, który umożliwia surfowanie po Internecie, wykorzystując przeglądarkę Safari. Można na nim grać w gry, wysyłać maile oraz zarządzać kalendarzem i notatkami.

ddc6rp0

Firma Apple postanowiła wprowadzić również inne udogodnienie. Mianowicie możliwość sterowania głosem.

Wbudowane WiFi umożliwia szybki i łatwy dostęp do Internetu. Producent zdecydował umieścić również aplikację obsługującą YouTube.

Mimo, że zmiany wprowadzone w tym odtwarzaczu nie są zbyt wielkie, wciąż pozostaje on najlepiej wykonanym i najbardziej stylowym odtwarzaczem multimedialnym na rynku.

Mimo denerwującej niektórych potrzeby instalowania programu iTunes, naszej redakcji bardzo przypadł do gustu ten sprzęt. Jest prawdziwie stylowy, jak i wyjątkowo wytrzymały. Dzięki wielkiemu ekranowi dotykowemu oglądanie filmów w pociągu to prawdziwa przyjemność!

ddc6rp0

Podziel się opinią

Share
ddc6rp0
ddc6rp0