Trwa ładowanie...
Ciekawostki

Nowy Midnight Club dopiero we wrześniu

Share
Nowy Midnight Club dopiero we wrześniu
Źródło: WP.PL
d36cb0h

Seria Midnight Club to bez wątpienia wyjątkowy cykl ścigałek. Nie dość, że produkcje spod znaku MC są niesamowicie mocno grywalne to opatrzono je dodatkowo zabójczą ścieżką dźwiękową.

Niestety, na najnowszą część serii, zatytułowaną Midnight Club: Los Angeles przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, bowiem jej premiera w Stanach Zjednoczonych ustalona została na dzień 6-go września, natomiast my – Europejczycy, swoją edycję dostaniemy dopiero trzy dni później.

Jak stwierdził Sam Houser - założyciel studia Rockstar Games, które za najnowszą część serii odpowiada:”Midnight Club od początku polegało na ściganiu się po ulicach otwartego miasta. Razem z ludźmi ze studia Rockstar San Diego stworzyliśmy produkcję, która naszym zdaniem ponownie podwyższa poprzeczkę jakości i oczekiwań tego, czym może być gra wyścigowa” - podsumował Houser.

Warto dodać również, że wraz z edycją Midnight Club: Los Angeles debiutującą na na Xboxie 360 oraz PLAYSTATION 3 - na rynku swoją szansę dostanie również port przeznaczony dla PSP opatrzony zgoła inną nazwą, mianowicie - LA Remix.

czytaj więcej na gry.wp.pl

d36cb0h

Podziel się opinią

Share
d36cb0h
d36cb0h