Trwa ładowanie...
21-12-2012 15:24

Nowy Sony Walkman F

Nowy Sony Walkman FŹródło: Materiały Prasowe\Sony
d273wc1
d273wc1

Niemal każdy użytkownik kasetowych odtwarzaczy Walkman wspomina je z sentymentem. W dobie nowoczesnych technologii, Sony pozostaje wierne marce Walkman, jednocześnie proponując konsumentom nowoczesny odtwarzacz MP4 z doskonałą jakością dźwięku.

Jesienią br. na sklepowe półki trafiły Walkmany serii E i F – wyjątkowo zaawansowane odtwarzacze, gwarantujące najwyższą jakość muzyki i bogate, multimedialne możliwości.

Sony Walkman serii F, oparty na systemie operacyjnym Android™, jest wyposażony w dotykowy ekran LCD 8,9 cm (3,5”) i umożliwia korzystanie
z Internetu dzięki łączności Wi-Fi. Urządzenie wyposażone jest także w dyktafon, nadajnik GPS oraz wyjątkową funkcję Karaoke. Bateria pozwala na 25 godzin odtwarzania dźwięku i na 4 godziny odtwarzania filmów. Dzięki 16 GB pojemności Sony Walkman serii F pomieści do 3300 utworów.

Z kolei odtwarzacze Sony Walkman serii E są mniejszą i prostszą propozycją odtwarza multimedialnego. 8GB pojemności gwarantuje miejsce dla 1750 utworów, z kolei wytrzymała bateria umożliwia 6 godzin odtwarzania filmów i aż 36 godzin odtwarzania muzyki. Odtwarzacze serii E posiadają także specjalne słuchawki EX, które oprócz szerokiego zakresu częstotliwości i dynamiki odtwarzania redukują hałasy z zewnątrz. Sony Walkman serii E dostępny jest w 6 odsłonach kolorystycznych.

Szereg rozwiązań zastosowanych w Walkmanach serii E i F gwarantuje najwyższej jakości dźwięk i bezpieczeństwo dla słuchu. Funkcje S-Master MX, Clear Stereo, Clear Bass i Digital Sound Enhancement System m.in. likwidują szumy, trzaski i zniekształcenia dźwięku, poprawiają jakość odtwarzanych plików i utrzymują balans stereo.

d273wc1

Odtwarzacz Walkman to produkt legendarny, również w Polsce – jak wykazały badania realizowane przez TNS Polska na zlecenie Sony, dla 80% respondentów w czasach przemian ustrojowych w Polsce posiadanie przenośnego odtwarzacza kasetowego było głównym wyróżnikiem, symbolem dobrobytu i obiektem pożądania. Wynik taki uplasował markę Walkman wyżej niż klocki Lego czy posiadanie samochodu zdalnie sterowanego. Najnowsze urządzenia Sony Walkman serii E i F łączą zaawansowaną technologię z legendarnym duchem pierwszych kasetowych odtwarzaczy.

d273wc1
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d273wc1