Trwa ładowanie...
d2gf0zd
Ciekawostki

Nowy zapach na podryw!

Share
Nowy zapach na podryw!
Źródło: Jupiterimages
d2gf0zd

Jak powinien pachnieć prawdziwy macho? Jest kilka możliwości – albo jak końska derka, albo jak banknot studolarowy, albo – jeśli jest najtwardszym wśród twardzieli – jak grillowany stek. Teraz, dzięki pomysłowości jednej z sieci fast food, jest to nareszcie możliwe.

Na pomysł sprzedawania wody kolońskiej o zapachu grillowanego mięsa wpadli spece od marketingu sieci barów szybkiej obsługi Burger King. Nowatorski perfum o nazwie Flame wprowadzili do sprzedaży tuż przed gwiazdką. Opakowanie kosztuje tylko 3,99 dolara. Perfumy okazały się strzałem w dziesiątkę.

Dominującą nutą Flame jest woń „opalonego płomieniami mięsa”. Łatwo się wiec domyślić, że woda kolońska raczej nie przypadnie do gustu wegetarianom. Ale wszystkim „mięsożercom” powinna natychmiast przypaść do gustu.

d2gf0zd

Niestety Flame nie jest dostępna w Polsce. A szkoda – naszym zdaniem zapach ten zrobiłby w naszym kraju prawdziwą karierę. Wszak to właśnie w naszym kraju prawdziwy sezon wakacyjny wiąże się nierozerwalnie z rytuałem powszechnego grillowania. A prawdziwego ojca rodziny na wywczasie można poznać po tym, że jego ciuchy dogłębnie przesiąknięte są zapachem skwierczącej nad węglem karkówki.

Miejmy nadzieję, że woda kolońska o zapachu grillowanego mięsa to dopiero początek linii kosmetyków Burger King. Z niecierpliwością oczekiwać będziemy kolejnych nietypowych produktów o zapachu sałatki coleslaw, albo piersi z kurczaka w panierce. W końcu – jeśli prawdą jest to, że w zestawie wszystko smakuje lepiej – na taką woń powinna dać się poderwać nawet Frytka.

(eMPi, Kabron)

d2gf0zd

Podziel się opinią

Share
d2gf0zd
d2gf0zd