Trwa ładowanie...
dujt8lq
Technologie

Okulary CLIC

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Okulary CLIC
(CLICK)
dujt8lq

Co trzeci mieszkaniec Ziemi jest zmuszony do noszenia okularów korekcyjnych. Kupując je stajemy zwykle przed trudnym wyborem. Okulary mają bowiem nie tylko korygować wzrok, ale również zdobić - ważne jest, by czuć się w nich dobrze. Na szczęście dla osób ceniących sobie równocześnie komfort i elegancję, niedawno na polskim rynku pojawiła się amerykańska marka oprawek CLIC, która spełnia oba kryteria. Na świecie klienci od lat doceniają ją przede wszystkim za funkcjonalność, wygodę i szykowny styl.

CLIC to więcej niż oprawki - to nowy styl w noszeniu okularów – nowy trend. CLIC to połączenie elegancji i bezpieczeństwa, komfortu i uniwersalności. Giętkość, elastyczność, wygoda pod każdym względem. Ich unikatowy wygląd jest efektem designerskich pomysłów włoskich i hiszpańskich projektantów.

CLIC to oprawki na miarę XXI wieku. Wykorzystany w konstrukcji magnes, opracowany przez NASA, spinający oprawki z przodu to przełom w produkcji okularów. Dzięki niemu okulary zawsze są pod ręką. CLIC są wręcz przystosowane do codziennego użytku, idealne do każdego rodzaju szkieł korekcyjnych, skuteczne przy różnych wadach wzroku.

dujt8lq

Dzięki innowacyjnej technologii magnetycznego zapięcia oprawki CLIC przystosowane są do codziennego użytku. Wykorzystany w konstrukcji magnes spina oprawki z przodu i połączenia zauszników. Rozwiązanie to opracowali naukowcy z NASA. Testy przeprowadzone w tunelu powietrznym firmy Harley Davidson wskazują, że może oprzeć się sile nawet 130 mil na godz.(mph).

Oprawki są lekkie, wytrzymałe i mają regulowaną długość, a dzięki elastycznej poliuretanowej opasce nigdy nie spadną z głowy. Okulary CLIC zawsze są pod ręką nawet gdy ich nie używamy. Oprawki posiadają dodatkowo teleskopową regulacje, co sprawia, że z łatwością można je dopasować do obwodu głowy . Oprawki CLIC nadają się do wstawienia wszystkich rodzajów szkieł korekcyjnych, w tym wysoko specjalistycznych szkieł cylindrycznych przeznaczonych dla osób z dużą wadą wzroku.

dujt8lq

Podziel się opinią

Share

dujt8lq

dujt8lq