Trwa ładowanie...
07-01-2009 12:23

On jest za duży!!!

On jest za duży!!!Źródło: Jupiterimages
d4iy24u
d4iy24u

Wasza Pani Redaktor opowiada... * *Seks jest jedną z tych dziedzin życia, w której wyraźne różnice rozmiarów mogą stanowić nie mały problem. Mogą one uniemożliwiać osiągnięcie orgazmu. Całe szczęście obecna wiedza na temat seksu, umożliwia osiągniecie satysfakcji, pomimo różnic w gabarytach "organów" dwójki kochanków.

Idealna para kochanków, to tacy ludzie, którzy mają identyczne temperamenty i chęć uprawiania seksu. Wzorcową parę kochanków powinny też łączyć podobne zainteresowania i fascynacje łóżkowe. Idealni kochankowie, muszą być także dopasowani do siebie pod wzglądem fizycznym.

Czemu to takie ważne? Otóż, kiedy męski penis jest mały a cipka jego kochanki jest głęboka, wówczas ciężko będzie obojgu kochankom, dojść do satysfakcjonującego orgazmu. Zaś kiedy penis jest duży,a z kolei cipka mała, seks może być przyjemny dla mężczyzny, ale kobiecie może dostarczyć, wielu niemiłych doznań i bólu.

d4iy24u

Szczęście, a może właśnie problem, posiadania nader dużego penisa – czyli takiego, który w trakcie wzwodu osiąga ponad osiemnaście centymetrów, dotyczy jednego procenta mężczyzn. Takiż sam jest odsetek Panów, posiadających penisa, który w trakcie wzwodu, ma jedynie mniej niż osiem centymetrów.

*Wasza Pani Redaktor opowiada... * Problem, posiadania penisów o nie standardowych rozmiarach dotyczy około siedmiuset tysięcy dorosłych Polaków. Co zrobić jeżeli właśnie Ty jesteś jednym z Panów, który znalazł się w tej grupie?

Zacznij od tego, aby przestać myśleć o rozmiarze. Wystarczy, że dobrze wiesz, jaki jest Twój penis i przypadkiem nie zwalaj problemu na kochankę. Mały penis, nie musi wcale oznaczać, że ma ona nie doświadczać orgazmu pochwowego. Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że skoro Ty masz małego ptaka, a cipka Twojej kochanki, jest szeroka albo długa, to najprawdopodobniej, wspólnie z kochanką doświadczasz podczas seksu niezbyt przyjemnego „uczucia luzu”. Musisz zatem wiedzieć, że można ten problem zmarginalizować, a także jak to zrobić.

d4iy24u

Przy doborze odpowiedniej pozycji, która świetnie się sprawdza, w przypadku „syndromu małego penisa”, postaraj się wykorzystać meble. Może to wyglądać np. tak – siadasz na krześle, a Twoja kochanka, odwrócona do Ciebie twarzą, siada na Twoich kolanach – wchodzisz wtedy naprawdę głęboko w jej ciało.

Inną możliwością, jest zmodyfikowanie pozycji klasycznej, w taki sposób, aby Twoja kochanka podnosząc wysoko nogi, mogła położyć stopy na Twoich ramionach. Ta modyfikacja, sprawi, że Twój penis, wejdzie w cipkę kochanki, głębiej niż zazwyczaj.

Inną możliwością, jest wykorzystanie technik mechanicznych. Mam na myśli specjalne żelowe nakładki, które zakłada się na członka, a które są dostępne do kupienia we wszystkich seks shopach.

*Wasza Pani Redaktor opowiada... * Inną możliwością, jest wykorzystanie technik mechanicznych. Mam na myśli specjalne żelowe nakładki, które zakłada się na członka, a które są dostępne do kupienia we wszystkich seks shopach.

d4iy24u

Nakładki tworzą uczucie ciasnoty oplatając penisa, przez co dodatkowo go stymulują co przekłada się na zwiększenie przyjemności. Taka nakładka, stymuluje również kobietę, ponieważ mięciutkie wypustki, przez nią posiadane (przez nakładkę nie kobietę!) podrażniają wewnętrzne ścianki cipki.

Ale co zrobić jeśli Wasz penis jest znacznie większy od dopuszczalnego standardowego rozmiaru (18cm). Najgorsze co możesz zrobić, to pękać z dumy. Kobiety, których kochankowie mają właśnie takie penisy, wcale nie doświadczają tak ogromnej przyjemności jak Wam się wydaje.

Duży penis, za mocno uciska ścianki cipki co powoduje znaczny ból i obtarcia. Poza tym, taki penis nie pomaga w urozmaicaniu pożycia seksualnego, czego najlepszym przykładem jest niemożność bzykanka w pozycji na jeźdźca. Jeśli posiadasz dużego penisa, wybieraj takie pozycje, które cechuje płytka penetracja inaczej będziesz sprawiał ból swojej kochance.

d4iy24u

Rekomenduję pozycję boczną tylnią (leżycie na boku, Ty znajdujesz się za nią), oraz pozycję klastyczną, którą modyfikujecie w taki sposób, że Twoja kochanka nie obejmuje Twoich bioder, a nogi ma złączone blisko siebie. Jeżeli wasza partnerka ma wyjątkowo ciasną cipkę, zalecam abyście podczas penetracji obejmowali Waszą „maczugę” swoją dłonią, aby w ten sposób ograniczyć „głębokość zanurzenia”. Bawcie się dobrze.

Szalona Pani Redaktor

d4iy24u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4iy24u