Trwa ładowanie...

One kochają seks jak koń owies!

Share
One kochają seks jak koń owies!
Źródło: Jupiterimages
d22ybxe

* Ile razy w życiu zdarzyło się Wam usłyszeć z ust kobiety sakramentalne: "Wy faceci to tylko cały czas myślicie o seksie"?*

No cóż, bez wątpienia jest w tym stwierdzeniu sporo prawdy, jednak wypowiadanie przez kobiety takiego zdania to czysta hipokryzja. Tak przynajmniej wynika z najnowszych badań przeprowadzonych przez amerykańskich naukowców z Uniwersytetu Kalifornijskiego w San Diego.

Naukowcy, przeważnie mężczyźni, pragnący za wszelką cenę poznać tajemnicę kobiecej natury i sprawdzić co dla przedstawicielek płci pięknej liczy się szczególnie i jakie czynności wykonywane codziennie są dla nich najważniejsze, poddali badaniu ponad 900 kobiet.

d22ybxe

Być może wyda Wam się to dziwne, ale z badań jednoznacznie wynika, że to seks jest dla pań najważniejszym punktem i elementem każdego dnia. Nie wychodzenie na zakupy, nie spożywanie posiłku, nie czytanie kobiecej prasy, czy kilkugodzinne plotki z przyjaciółką prowadzone przy kawie lub przez telefon, ale właśnie SEKS.

[

]( http://jegoego.pl/ ){:external} Co szczególnie ważne, badania zostały przeprowadzone nowatorską, alternatywną metodą, w której niemożliwy jest jakikolwiek błąd – dano się bowiem wypowiedzieć samym kobietom – (jeżeli dalej uważacie, że przy takiej formie testu możliwe jest jakieś niedopatrzenie, porozmawiajcie o tym ze swoją partnerką i zapytajcie się, czy to możliwe, żeby kobieta mówiła cokolwiek innego niż faktycznie uważa).

d22ybxe

Badacze zaproponowali paniom stworzenie własnego scenariusza, obfitego w wiele różnorodnych aktywności. Lecz na tym nie koniec. Następnie poproszono je o odpowiednie ocenienie każdej z tych czynności w skali od jeden do sześciu. Seks uzyskał najwyższą notę, wyprzedzając wszystkie te rzeczy, do których szczególne upodobanie tak chętnie zarzucamy naszym białogłowom.

Panowie, było nie było, niniejsze badania stawiają nas w bardzo komfortowej sytuacji. Ilekroć bowiem będziemy mieć ochotę na słodkie i przyjemne chwile z naszą ukochaną, nie bójmy się (oczywiście w odpowiedni sposób) jej tego zaproponować. Jesteśmy przekonani, że spotka się to z bardzo pozytywnym odzewem… Oczywiście pod warunkiem, że dama naszego serca w tej właśnie chwili nie maluje sobie paznokci lub prowadzi, już 4 godzinę, bardzo zajmującą konwersację telefoniczną ze swoją najlepszą przyjaciółką!

[

]( http://jegoego.pl/ ){:external}

d22ybxe

Podziel się opinią

Share
d22ybxe
d22ybxe