Trwa ładowanie...

Oryginalne prezenty Last Minute

Share
Oryginalne prezenty Last Minute
Źródło: materiał prasowy
d48liy1

Święta tuż tuż, a czasu na wybór i zakup prezentów dla biskich coraz mniej. Jeśli nic nie przychodzi Ci do głowy, i nie masz czasu na wielogodzinne poszukiwania w centrach handlowych prezentujemy kilka oryginalnych pomysłów, które zrealizujesz bez wychodzenia z domu, za pomocą telefonu lub maila. Efekt wow – gwarantowany!

• Dawka adrenaliny

Podaruj bliskiej osobie niezapomniane przeżycia. Lot balonem, skok ze spadochronem, lot paralotnią/motoparalotnią czy lot w aerotunelu. Taki prezent zapadnie w pamięci obdarowanej osoby, odrywając ją na chwilę od rzeczywistości. Wiele propozycji znajdziecie na stronach wyjatkowyprezent.pl czy prezentmarzen.com. Cena to kilkadziesiąt do nawet kilkuset złotych.

• Dawka relaksu

Żyjemy coraz szybciej, mamy coraz mniej wolnego czasu, stres i nowe wyzwania towarzyszą nam codziennie. I co z tego wynika? Codzienna troska o siebie i swoje zdrowie schodzi na dalszy plan, pojawiają się wymówki „może kiedyś”, „może później”. Dobrym pomysłem na prezent dla takiej osoby jest voucher na wypoczynek w urokliwym miejscu. I tak na przykład Sobienie Królewskie oferują vouchery prezentowe z jazdą konną lub lekcją golfa. Zaletą takiego prezentu jest to, że osoba kupująca decyduje o cenie vouchera, a obdarowana na co i kiedy go realizuje.

d48liy1

• Dawka kultury

Zawsze chcemy aby nasz prezent nie tylko był oryginalny, ale przede wszystkim aby szczerze ucieszył osobę obdarowaną. Jeżeli znamy upodobania muzyczne obdarowywanej osoby możemy kupić jej bilet na koncert ulubionego zespołu, do filharmonii, opery. Dla koneserów muzycznych wrażeń świetnym prezentem będzie bilet na koncert Stinga, który w marcu odwiedzi Kraków, albo Roxette który w listopadzie zagra na warszawskim Torwarze, tu ceny biletów zaczynają się od 150 zł.

d48liy1

Podziel się opinią

Share
d48liy1
d48liy1