Trwa ładowanie...
d3db7zm
Informacja prasowa

Osobno, ale razem, czyli jak Polacy z Wojciechem Mannem dają radę w kwarantannie

Nie da się ukryć, że kwarantanna zmieniła priorytety, styl życia i plany wszystkich ludzi. Chociaż świat dla niektórych wywrócił się do góry nogami, a kontakty międzyludzkie zostały ograniczone do minimum, Polacy wspólnie z Wojciechem Mannem pokazują, że mimo barier zawsze można być razem, bez względu na sytuację.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wojciech Mann
Wojciech Mann (Materiały prasowe)
d3db7zm

Informacja prasowa

Człowiek jest stworzeniem stadnym, które nie może żyć w całkowitym odosobnieniu. Potrzebuje bliskości oraz kontaktu fizycznego z innymi ludźmi. Co jednak, kiedy nie jest on możliwy na skutek pandemii? Czy izolacja w tym trudnym czasie negatywnie wpływa na kontakty międzyludzkie? Okazuje się, że nie. Dziś Polacy bardziej niż kiedykolwiek doceniają swoich bliskich, sąsiadów i przyjaciół. Szukając kontaktu z innymi, wspólnie podtrzymują się na duchu. Razem z Wojciechem Mannem, polska społeczność udowadnia, że w grupie siła, a wzajemne wsparcie w czasie pandemii koronawirusa, niesie otuchę i wiarę w to, że w końcu będzie dobrze.

Legendarny radiowiec wspólnie z marką Tyskie, która swoją komunikacją Przejdźmy na TY od lat inspiruje Polaków do otwartości, postanowił pokazać jak wyglądają obecnie relacje międzyludzkie.

d3db7zm

W ramach akcji marki na Facebooku, dziennikarz muzyczny zachęcił wszystkich do przesyłania amatorskich filmów przedstawiających jak radzą sobie w tych niecodziennych warunkach. Poprzez połączenie materiałów video podesłanych przez liczne grono fanów, marka prezentuje sylwetki kilkunastu mieszkańców Polski, którym mimo różnic wiekowych, kulturowych czy społecznych przyświeca ta sama idea - ludzkiej solidarności. Na podstawie dziesiątek inspirujących historii, które posłużyły do realizacji wyjątkowego projektu, Polacy we wspólnym filmie po raz kolejny udowodnili, że dadzą radę być blisko siebie, bez względu na sytuację.

Niezależnie od tego czy spędzamy czas w domu, czy na nowo odkrywamy zapomniane hobby, każdy z nas ma swój sposób na przetrwanie izolacji. Jedni poświęcają go na gotowanie, naukę gry na instrumentach czy poprawę kondycji, inni na zasłużony odpoczynek. Wszyscy natomiast szukamy ciągle tego, co najważniejsze i najcenniejsze, a mianowicie kontaktu z drugim człowiekiem, by nie tracić nadziei oraz pogody ducha.

Oddając głos tym, którzy w tych niecodziennych warunkach, wzajemnie dodają sobie otuchy i zarażają wspólnym optymizmem, Tyskie rzuca światło na życie Polaków w dobie pandemii. Podbudowujący na duchu materiał, przedstawiający pozytywny obraz zróżnicowanego społeczeństwa pokazuje, że nie ma wśród nas miejsca na dystans społeczny czy całkowitą izolację. Fani Tyskiego udowadniają, że konieczność spędzania czasu w domu może działać na nas motywująco, a my mimo wszelkich barier, zawsze znajdziemy sposób na to, by w tym trudnym okresie być blisko siebie i przejść na TY.

Informacja prasowa

d3db7zm

Podziel się opinią

Share
d3db7zm
d3db7zm