Trwa ładowanie...
02-11-2009 10:31

Oszczędni wybierają seks

Share
Oszczędni wybierają seksŹródło: Jupiterimages
d3jazeb

W miarę jak Brytyjczyków coraz bardziej dotyka kryzys finansowy, wielu z nich wybiera seks jako jedną z najtańszych form spędzania wolnego czasu - wynika z sondażu, o którym informuje BBC.

Badanie ośrodka YouGov na grupie 2 tys. dorosłych respondentów wykazało, że seks jest najpopularniejszym zajęciem spośród tych, które nie obciążają nadmiernie kieszeni, i wyprzedza oglądanie wystaw sklepowych czy plotkowanie z przyjaciółmi.

Najbardziej kochliwi - i oszczędni - wydają się Szkoci. 43 proc. z nich uważa, że seks jest najlepszym sposobem taniego spędzania czasu wolnego, w porównaniu z 35 proc. mieszkańców południowej Anglii.

d3jazeb

10 proc. uczestników ankiety przeprowadzonej w listopadzie uznało, że ich ulubionym zajęciem niewymagającym wydawania pieniędzy jest oglądanie wystaw sklepowych, a 6 proc. powiedziało, że najlepiej i najtaniej jest pójść do muzeum.

Przedstawiciele obu płci mają jednak nieco inne preferencje. Panie w większości uznały, że wolą plotkować z przyjaciółkami, a panowie zdecydowanie wskazywali seks.

No cóż, pozostaje nam zazdrościć Szkotom. I psioczyć na polską gospodarkę, która jakimś cudem dość dobrze radzi sobie ze światowym kryzysem. Pocieszające może być jedynie to, że jak powszechnie wiadomo – nie zawsze tanio znaczy dobrze. I dobrze.

_ (PAP/menonwaves)_

[

]( http://jegoego.pl/ )

d3jazeb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3jazeb