Trwa ładowanie...
22-10-2014 14:54

Oszpecił się dla babci

Oszpecił się dla babciŹródło: tlc/disovery
d14r8nn
d14r8nn

O wielkim pechu może mówić ten młody człowiek. Dla ukochanej babci chciał sobie zrobić tatuaż z jej słowami. Kiepski tatuażysta sprawił, że tatuaż zamiast deszczu przypominał ludzką wydzielinę. Teraz Gabriel usiłuje zasłonić szpetną pamiątkę. Czy nowa spodoba się ukochanej babci?

Nie jest to pierwszy taki przypadek. Kilka lat temu było głośno o sprawie niespełna 18-letniej Kimberley Vlaeminck, dla której wizyta w studiu tatuażu w belgijskim Coutrai skończyła się nawet nie bolesnymi bliznami, ale fatalnym oszpeceniem twarzy.

Zamiast zamówionego tatuażu w postaci 3 drobnych gwiazdek, na jej twarzy zostało "uwiecznionych" aż 56 sztuk tych oryginalnych figur geometrycznych, a dziewczyna wyglądała po zabiegu, jakby co najmniej cierpiała na czarną ospę. Wszystko "dzięki" niepohamowanej inwencji twórczej (?) byłego studenta Akademii Sztuk Pięknych i jednocześnie pracownika studium Rouslana Toumaniantza. Cała sprawa skończyła się w sądzie, gdzie pechowa klientka starała się wyciągnąć od sprawcy jej bezdyskusyjnego oszpecenia 10 000 funtów. Ostatecznie przegrała, bo nie udało jej się udowodnić, że zażyczyła sobie wytatuowania 3 gwiazdek zamiast 56.

d14r8nn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14r8nn