Trwa ładowanie...
Forma

Pająk na potencję

Share
Pająk na potencję
Źródło: Jupiterimages
d2a1x58

Jad pająka, zwanego czarną wdową, zdaniem chilijskich naukowców, miałby stać się cudownym lekiem na męską impotencję. Jest nawet lepszy niż Viagra, bowiem, jak twierdzą badacze, przez jakiś czas może działać także jako środek antykoncepcyjny.

Niewielki gatunek pająków znany jest ze swoich krwiożerczych zwyczajów; samice pożerają po „akcie miłosnym” swojego partnera, stąd nazwa czarna wdowa. Jad tego stawonoga jest niezwykle niebezpieczny, może nawet spowodować śmierć.

Naukowcy z uniwersytetu w południowo-chilijskim mieście Temuco prowadzą swoje badania już siedem lat. Parę lat temu przypadkiem udało im się odkryć, że jeden ze składników zwartych w jadzie może mieć podobne działanie do Viagry. „Lek ten mógłby pomóc mężczyznom mającym problemy z erekcją, a także zapewnić antykoncepcję przez nawet 20 minut”- powiedział szef projektu Fernando Romero, w którego laboratorium aż roi się od niebezpiecznych pająków.

d2a1x58

Odkrycie chilijskich badaczy może okazać się przełomowe. Być może nie trzeba już będzie wydawać połowy emerytury na niebieskie pigułki, bo wystarczy niewielka domowa hodowla pająków. Jedyne co może niepokoić to sposób aplikacji niezwykłego lekarstwa. Agencje tego nie podają, ale mamy cichą nadzieję, że naukowcom udało się wymyślić coś innego, niż bezpośrednie ukąszenie w organ.

(PAP, menonwaves)

]( http://jegoego.pl/ ){:external}

d2a1x58

Podziel się opinią

Share
d2a1x58
d2a1x58