Trwa ładowanie...
12-12-2008 15:10

Patrz jak klikam myszkę!

Patrz jak klikam myszkę!Źródło: Jupiterimages
d3ldctp
d3ldctp

Wasza Pani Redaktor opowiada... * *Większość mężczyzn ogląda filmy pornograficzne, które wmawiają widzom, że kobieta dochodzi do super orgazmu przez to, że zaspokajają mężczyzn na tysiąc różnych sposobów. Nic bardziej mylnego. W realnym świecie to kobietą trzeba zaopiekować na tysiąc różnych sposobów inaczej jej orgazm, jeśli będzie, to będzie udawanym.

Moich partnerów onieśmiela zawsze, że w czasie seksu pocieram paluszkiem łechtaczkę i prawie nigdy nie pozwalam im pieścić moich piersi. Nie powinno moich partnerów onieśmielać, że masturbuję się podczas, nawet tego najbardziej udanego, seksu. Nie ja pierwsza i nie ja ostatnia mam takie przyzwyczajenia. Sporo z moich przyjaciółek również się masturbuje podczas seksu.

Większa część kobiet nie jest w stanie szczytować w wyniku penetracji, i nie ma znaczenia wielkość i grubość penisa, który w pochwę wchodzi. Większym problem jest to, że niestety mężczyźni nie wytrzymują i strzelają spermą zanim kobieta zacznie krzyczeć „och, ach, ich”. Masturbując się dziewczyna czyni starania ażeby w tym samym czasie wraz ze swoim kochankiem osiągnąć orgazm.

d3ldctp

Wielką przyjemnością dla kochanków jednoczesne szczytowanie.

Wnioskiem jaki można wyciągnąć z tego że Twoja partnerka się masturbuje podczas seksu jest to, że jest bardziej bezpruderyjna niż Ty oraz to, że jej poprzedni partner nie miał obiekcji co do takiego zachowania.

*Wasza Pani Redaktor opowiada... * Moje koleżanki mówią mi, że ich partnerzy czasami nawet błagają, ażeby „klikały myszkę” podczas seksu. Takie prośby wynikają z tego, że mężczyźni potrzebują wiedzieć w jaki sposób zaspokoić kobietę (jest mnóstwo wariantów pieszczot łechtaczki a dokonanie najmniejszych zmian w technice powoduje ogromne zmiany), swoją drogą podniecające dla mężczyzn jest sam widok partnerki która wibratorem, dłonią stymuluje swoją pochwę, łechtaczkę.

d3ldctp

Są kobiety które dochodzą do orgazmu po samej stymulacji piersi, są i takie którym takie pieszczoty nie sprawiają przyjemności.

Zadałam swoim koleżankom pytanie czy podnieca je gdy ich partner dotyka ich piersi. Zaobserwowałam, że te z pytanych które posiadają większe piersi rzadziej podniecają się wskutek dotyku ich piersi, na pieszczoty okolic piersi lepiej reagują kobiety których biust jest przeciętny. Ja mam przeciętne piersi i kiedy dotyka je mój chłopak – piszczę z rozkoszy. Przyczyną przez którą kochanka nie lubi gdy pieści się jej piersi jest to, że po prostu czuje dyskomfort.

Dotykanie piersi można porównać do badań mammograficznych, drugą z przyczyn jest po prostu kompleks który może wynikać z jakiegoś komentarza którym została obsypana w przeszłości.

d3ldctp

Rozpoczynając nowy związek, trzeba na nowo nauczyć się taktownego sposobu komunikacji na temat wspólnych upodobań. Niestety mały odsetek par radzi sobie bez kompromisów. Taka postawa nie może oznaczać, że musimy akceptować i tolerować zachowanie które uważamy za odrażające.

*Wasza Pani Redaktor opowiada... * Bez wzglądu na przyczyny przez które partnerka reprezentuje takie bądź inne podejście do seksu, zmiana zdania jakie posiada o męskich możliwościach nie nastąpi od razu. Tak więc pozostaje czekać napawając się widokiem masturbującej się kochanki.

d3ldctp
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ldctp