Trwa ładowanie...
d1clov9
Ciekawostki

Paulina Sykut na okładce Maxima

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Sykut na okładce Maxima
(Maxim)
d1clov9

Exclusive - tylko my już wiemy, kto będzie na okładce Maxima!

Już w piątek do waszych rąk zostanie oddany nowy, błyszczący i pachnący farbą drukarską, kolejny numer magazynu "Maxim".

W środku, jak zwykle czeka na was porcja ciekawych artykułów (część z nich przeczytacie także w Facecie) i felietonów oraz sesja zdjęciowa i wywiad z dziewczyną z okładki. W tym miesiącu jest nią drapieżna, jak Irbis w marcu i zmysłowa niczym Audrey Hepburn w "Śniadaniu u Tiffaniego" Paulina Sykut-Jeżyna. Polsatowska pogodynka, przez niektórych zwana słowiańską Megan Fox, podbija serca naszych rodaków. Czy podbije i wasze?

(fot. Maxim)

d1clov9

Chcecie się dowiedzieć czy rzeczywiście cały czas imprezuje, jest kapryśna, wyniosła i na dodatek zmienia mężczyzn jak rękawiczki? Przekonacie się już jutro. Także na łamach Faceta będziecie mogli przeczytać specjalny wywiad redaktora "Maxima" Aleksandra Hepnera z gwiazdą "Polsatu" i obejrzeć elektryzującą sesję zdjęciową. Co pokazała Paulina Sykut i o czym wstydziła się mówić? Sprawdźcie, co sądzi o opiniach Internautów i dowiedzcie się czy będzie transmitować swój poród w Internecie.

Już w piątek, tylko w magazynie "Maxim" i na stronach Facet.wp.pl - Wspólnie odkrywamy przed wami, prawdziwie męski świat!

PFi/ BL

d1clov9

Podziel się opinią

Share
d1clov9
d1clov9