Trwa ładowanie...
d74tnsj
Forma

Pavel Zhuravlev wystąpi na gali King of Kings w Płocku

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Pavel Zhuravlev wystąpi na gali King of Kings w Płocku
(mat.pras./KOK World GP)
d74tnsj

Organizacja International Bushido Federation we współpracy z polską grupą International Fighting Group (IFG) pragnie poinformować o kolejnym niesamowitym pojedynku jaki na gali KOK World GP 2014 w dniu 28-go listopada w Płocku, stoczą dwaj wspaniali atleci.

Będący niekwestionowaną światową gwiazdą Kickboxingu Pavel „Caiman” Zhuravlev z Ukrainy zmierzy się z jednym z najzdolniejszych zawodników MMA młodego pokolenia w Polsce, Michałem „Longerem” Andryszakiem. Pojedynek będzie walką wieczoru poprzedzającą finał Turnieju Wagi Lekkiej, KOK World GP.

31-letni „Caiman” to prawdziwa legenda ukraińskiego Kickboxingu. Triumfator turniejów King Of Kings (2010), SuperKombat (2011,2012) i Legend (2014) ma za sobą 64 wygrane walki. Tylko 10 razy przegrywał i 1 raz zremisował. Ma także 11 wygranych walk bokserskich.

d74tnsj

Dwukrotnie był finalistą bokserskiego turnieju Biggers Better. W kwietniu br. pokonał mistrza Polski Kicboxingu w wadze ciężkiej Michała Turyńskiego a w ostatniej walce Vladymira Toksyatynova.

Michał Andryszak to jeden z najbardziej utalentowanych zawodników MMA w Polsce. Był zdobywcą Pucharu Polski Muay Thai i czterokrotnie triumfatorem ALMMA.

Walczył na galach PLMMA i KSW. Właśnie w tej ostatniej pokonał słynnego mistrza Muay Thai i K-1 Pawła Słowińskiego pochodzącego z Australii. Dla Andryszaka będzie to jedno z największych wyzwań w karierze.

Warto już teraz zaopatrzyć się w bilet i oglądać to wydarzenie w hali Orlen Arena w Płocku w dniu 28-go listopada 2014. Polecamy je gorąco i nie może Was tam zabraknąć!

Bilety dostępne są w sieciach www.eventim.pl i www.ebilet.pl

d74tnsj

Podziel się opinią

Share
d74tnsj
d74tnsj