Trwa ładowanie...
08-04-2013 13:22

Piekło jest pełne Niemek

Piekło jest pełne NiemekŹródło: 123RF
d354y39

Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda piekło? My już wiemy - jest straszne, gorące i pełno w nim... Niemek. Dlaczego? Wszystko przez nadmierną ciekawość.

Kogo najbardziej kręci podglądanie innych w sypialni?

Przysłowie mówi, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Jeśli tak jest faktycznie, to dzięki badaniu przeprowadzonemu przez portal randkowy C-date.pl wiemy już, kto tam trafia. A wszystko dlatego, że administratorzy portalu postanowili sprawdzić, kogo najbardziej kręci podglądanie innych w sypialni.

d354y39

Okazuje się że prym w podglądactwie wiodą właśnie Niemki. Niemal co druga z nich przyznała się do tego w przeprowadzonej przez portal ankiecie. Wśród panów najbardziej ciekawscy są Szwajcarzy - w tym kraju podglądaczem jest średnio jeden na czterech mężczyzn.

Jak na tym tle wypadają Polacy?

Kiedyś Krzyś Antkowiak śpiewał "Zakazany owoc ciągle krąży mi nad głową". Ale najwyraźniej nie zaszczepił podobnych ciągot w pokoleniu swoich rówieśników, bo obecnie tylko co dziesiąta Polka i zaledwie 2 procent Polaków lubi podglądać innych. Nie jest to wysoki wynik, co może dziwić, skoro jednym z najpopularniejszych ostatnio serwisów internetowych w Polsce jest właśnie ten, w którym oglądać można inne osoby na żywo przez kamerki internetowe.

(fot. 123RF)
Źródło: (fot. 123RF)

Skąd bierze się fascynacja podglądactwem?

Zdaniem seksuologów świadomość, że widzi się coś, czego nikt postronny nie powinien oglądać, jest niezwykle ekscytująca. Z drugiej strony, tego typu elementy można zdaniem fachowców śmiało wpleść w swoje pożycie z partnerem - na przykład na zasadzie pewnego rodzaju gry czy zabawy w teatr, gdzie jedna z osób odgrywa przed drugą pewną zadaną wcześniej rolę. Tego typu igraszki mogą nieźle podnieść temperaturę w sypialni.

d354y39

Znacznie lepiej byłoby trafić tam, gdzie można spotkać aniołki z Polski

No dobrze, ale wracając do piekła - teraz, kiedy wiemy że wybrukowane jest właśnie Niemkami, wydaje się nam jeszcze bardziej przerażające. W końcu wszyscy wiemy, jakie są Niemki. Znacznie lepiej byłoby trafić tam, gdzie można spotkać aniołki z Polski, czyli prosto do nieba. A kiedy się już to uda - będziemy mogli gapić się w nieskończoność.

(menonwaves), Ijuh, facet.wp.pl

d354y39
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d354y39