Trwa ładowanie...
d384s07
Ciekawostki

Piekło jest pełne Niemek

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Piekło jest pełne Niemek
(123RF)
d384s07

Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda piekło? My już wiemy - jest straszne, gorące i pełno w nim... Niemek. Dlaczego? Wszystko przez nadmierną ciekawość.

Kogo najbardziej kręci podglądanie innych w sypialni?

Przysłowie mówi, że ciekawość to pierwszy stopień do piekła. Jeśli tak jest faktycznie, to dzięki badaniu przeprowadzonemu przez portal randkowy C-date.pl wiemy już, kto tam trafia. A wszystko dlatego, że administratorzy portalu postanowili sprawdzić, kogo najbardziej kręci podglądanie innych w sypialni.

d384s07

Okazuje się że prym w podglądactwie wiodą właśnie Niemki. Niemal co druga z nich przyznała się do tego w przeprowadzonej przez portal ankiecie. Wśród panów najbardziej ciekawscy są Szwajcarzy - w tym kraju podglądaczem jest średnio jeden na czterech mężczyzn.

Jak na tym tle wypadają Polacy?

Kiedyś Krzyś Antkowiak śpiewał "Zakazany owoc ciągle krąży mi nad głową". Ale najwyraźniej nie zaszczepił podobnych ciągot w pokoleniu swoich rówieśników, bo obecnie tylko co dziesiąta Polka i zaledwie 2 procent Polaków lubi podglądać innych. Nie jest to wysoki wynik, co może dziwić, skoro jednym z najpopularniejszych ostatnio serwisów internetowych w Polsce jest właśnie ten, w którym oglądać można inne osoby na żywo przez kamerki internetowe.

 (fot. 123RF)

Skąd bierze się fascynacja podglądactwem?

Zdaniem seksuologów świadomość, że widzi się coś, czego nikt postronny nie powinien oglądać, jest niezwykle ekscytująca. Z drugiej strony, tego typu elementy można zdaniem fachowców śmiało wpleść w swoje pożycie z partnerem - na przykład na zasadzie pewnego rodzaju gry czy zabawy w teatr, gdzie jedna z osób odgrywa przed drugą pewną zadaną wcześniej rolę. Tego typu igraszki mogą nieźle podnieść temperaturę w sypialni.

d384s07

Znacznie lepiej byłoby trafić tam, gdzie można spotkać aniołki z Polski

No dobrze, ale wracając do piekła - teraz, kiedy wiemy że wybrukowane jest właśnie Niemkami, wydaje się nam jeszcze bardziej przerażające. W końcu wszyscy wiemy, jakie są Niemki. Znacznie lepiej byłoby trafić tam, gdzie można spotkać aniołki z Polski, czyli prosto do nieba. A kiedy się już to uda - będziemy mogli gapić się w nieskończoność.

(menonwaves), Ijuh, facet.wp.pl

Zobacz: Czego pragnie kobieta w mężczyźnie

d384s07

Podziel się opinią

Share

d384s07

d384s07