Trwa ładowanie...

Piękno i umysł: Najsmuklejszy aparat cyfrowy firmy Canon

Share
Piękno i umysł: Najsmuklejszy aparat cyfrowy firmy Canon
Źródło: inf.pras./canon
dt5u9w2

* Piękno i umysł współgrają w najnowszym modelu Digital IXUS 100 IS – najsmuklejszym aparacie cyfrowym firmy Canon.*

Dostępny w kolorach: srebrnym, czarnym, złotym lub czerwonym, z 12.1 Megapixelową matrycą Digital IXUS 100 IS – grubości jedynie 18.4mm – pozwala każdemu z łatwością robić świetne zdjęcia.

Obok unowocześnionego systemu korekcji nieostrości oraz technologii Detekcji Twarzy, został zastosowany nowy tryb Smart Auto, który używa Technologii Detekcji Scen dla ‘rozpoznania’ Twojej sceny w szczegółach. Aparat natychmiast przeszukuje 18 możliwych trybów fotografowania w celu wybrania tego najwłaściwszego dla fotografowanej sceny. Czy jest to niezapomniany widok z Twojego pokoju hotelowego, czy watry zapamiętania moment podczas imprezy, wszystko co musisz zrobić to wybrać kadr i zrobić zdjęcie.

dt5u9w2

Z aparatem Digital IXUS 100 IS, fantastyczna jakość zdjęć nie jest limitowana do scen bez ruchu. Po prostu zmień tryb na filmowanie i nagrywaj niezapomniane chwile w standardzie HD. Późnej wystarczy podłączyć aparat do telewizora z funkcją HD-ready i uwolnić ultra-ostre i szczegółowe obrazy HD na dużym ekranie.

Kluczowe cechy:

- Ultra-cienki, elegancki design w kolorze srebrnym, czarnum, złotym lub czerwonym

- 12.1 Megapixeli

- 3- krotny optyczny zoom z optyczną Stabilizacją Obrazu

- Tryb Smart Auto Mode Z Technologią Detekcji Scen

- Filmy HD (1280x720, 30fps) oraz łącze HDMI

dt5u9w2

Podziel się opinią

Share
dt5u9w2
dt5u9w2