Trwa ładowanie...
26-06-2009 09:55

Pierwszy casting Miss Polonia Pomorza rozstrzygnięty

Pierwszy casting Miss Polonia Pomorza rozstrzygniętyŹródło: AFP
duktmrs
duktmrs

W finale konkursu jest już 10 dziewcząt! Finalistki zostały wybrane wczoraj podczas castingu przeprowadzonego w hotelu Rezydent w Sopocie. Cały czas mogą zgłaszać się kolejne kandydatki, które chcą spróbować swoich sił w najbardziej prestiżowym w Polsce konkursie piękności.

Na pierwszy casting przyszło ponad 40 dziewcząt z całego Pomorza. Poziom był wysoki, ponieważ większość z nich brała już udział w różnych konkursach. Każda z dziewczyn najpierw musiała wypełnić ankietę oraz przedstawić się i opowiedzieć kilka słów o sobie. Nie bez znaczenia była również znajomość języków obcych, a w szczególności języka angielskiego.

Miss Polonia podróżuje po całym świecie, rozmawia z ludźmi, reprezentuje swój kraj, dlatego komunikacja jest bardzo istotna. Na szczęście żadna z uczestniczek nie miała z tym problemu. Na ogłoszenie wyników dziewczyny czekały z niecierpliwością. W końcu powstała długo oczekiwana lista 10 finalistek, które w najbliższy poniedziałek pojadą do hotelu Velaves na tygodniowe zgrupowanie. Organizator podkreślał, że będzie to bardzo pracowity okres, jednak bardzo przyjemny. Wszystkie panie będą pod opieką profesjonalistów, którzy przygotowują do najbardziej prestiżowych konkursów urody na świecie.

UWAGA!
Drugi casting już w sobotę o godzinie 16.00 w hotelu Rezydent w Sopocie. Komisja czeka jeszcze na 15 dziewcząt, które wejdą do finału Miss Polonia Pomorza. Szansa jest duża i warto spróbować. Kilka dam z pierwszego castingu, które weszły do finału podkreślały, że musiały przyjść i zaprezentować się przed jury, ponieważ nie mogły wypuścić z ręki takiej szansy.

Pamiętajmy, że to pierwszy krok do tego, żeby nosić koronę, tak jak Miss Polonia 2008 Angelika Jakubowska.

DRUGI CASTING 27 czerwiec, sobota Hotel Rezydent Sopot godzina 16.00

duktmrs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
duktmrs