Trwa ładowanie...

Pierwszy gdański konwent tatuażu już w lipcu!

Pierwszy gdański konwent tatuażu już w lipcu!Źródło: tattookonwent.pl
da024sb
da024sb

Studio tatuażu artystycznego Pandemonium Tattoo zaprasza wszystkich serdecznie na Gdańsk Tattoo Konwent 2009, pierwszą tego typu imprezę w Trójmieście.

Dlaczego Trójmiasto? Ze względu na bogate tło historyczne? Otwartość na inne kultury i poglądy? Przede wszystkim ze względu na dużą ilość istniejących tu studiów tatuażu artystycznego i zapalonych wielbicieli tej sztuki upiększania swojego ciała.

Organizatorzy postanowili dołożyć wszelkich starań, aby gdańska konwencja spełnił oczekiwania wszystkich tych, którzy postanowią odwiedzić Gdańsk w weekend 25-26 lipca 2009 roku. Oprócz konkursów na najlepsze tatuaże, na przyjezdnych czeka wiele atrakcji, które z pewnością upamiętnią tą imprezę na długo.

da024sb

Jak mówią sami organizatorzy:

"Ponieważ w Polsce odbywają się już konwencje tatuażu (krakowski TattooFest, łódzki Tattoo Festiwal), na których można obejrzeć doskonałe występy typu performance, my postanowiliśmy uraczyć was dużą ilością dobrej muzyki. Wszak różnorodność zawsze jest wskazana i liczymy, że nasza idea przypadnie wam do gustu. Na Gdański Tattoo Konwent zaprosiliśmy zespoły, których muzyka mocno wiąże się ze sztuką i sceną tatuażu. Będzie można między innymi zobaczyć kultowe kapele takie jak Schizma, 1125, The Analogs i inne. Mamy więc nadzieję, że ich koncerty dopełnią spędzonego na dobrej zabawie, 'wytatuowanego' weekendu."

Przyjeżdżając na konwent tatuażu warto pamiętać o wcześniejszej rezerwacji miejsc noclegowych na terenie trójmiasta. Wszelkie informacje, porady i wskazówki można znaleźć na stronie tattookonwent.pl.

da024sb
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
da024sb