Trwa ładowanie...

Pijesz kawę? Od tego będziesz mieć mniejsze piersi

Share
Pijesz kawę? Od tego będziesz mieć mniejsze piersi
Źródło: Fotolia
d4jwju8

Miłe panie. Czy wyobrażacie sobie zaczynać dzień inaczej niż filiżanką aromatycznej kawy? Niestety, jeżeli chcecie zachować pokaźnych rozmiarów biust, będziecie musiały zmienić swoje przyzwyczajenia!

To już pewne, szwedzcy naukowcy potwierdzili pojawiające się od kilku lat pogłoski. Częste picie kawy sprawia, że kobiece piersi stają się coraz mniejsze! Pewnie ze zdumieniem pukacie się teraz w czoło. Jednak sprawa jest dużo bardziej poważna, niż mogłoby się nam wydawać. Najnowsze wnioski do jakich doszli naukowcy nie są w żadnym razie efektem ich czczych rozmyślań, a owocem rzetelnych badań. Problemem zajmowali się poważni lekarze z Uniwersytetu w Lund, nie zaś, jak można byłoby się spodziewać, domorośli eksperci z wielkich kampanii herbacianych.

Badacze z Lund przebadali grupę kobiet pod kątem zmian wielkości ich piersi i ilości spożywanych przez nich filiżanek małej czarnej. Okazuje się, że u tych pań, które piją znaczne ilości kawy, biust pomniejsza się bardziej, niż u pań, które nie piją kawy wcale.

d4jwju8

Wszystkiemu winna jest, a jakże mogłoby być inaczej, zawarta w kawie kofeina. Redukuje ona tkankę gruczołową, przez co piersi stają się mniejsze. Nas zastanawia jednak, czy podobny efekt powoduje przyjmowanie kofeiny w innej postaci (drinki energetyczne, cola)? Czy może jednak cukier, który jest podstawowym składnikiem tych napojów, w jakiś sposób ogranicza wspomniany proces (poprzez nadrozwój tkanki tłuszczowej). Niestety, naukowcy nie udzielili odpowiedzi na to nurtujące nas pytanie.

No cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak zaproponować naszym drogim czytelniczkom, które za nic w świecie nie będą w stanie porzucić ukochanej małej czarnej, terapię przeciwdziałania skutkom spożywania kawy. Jest kilka, ponoć skutecznych, sposobów na powiększanie piersi.

Jakiś czas temu pisaliśmy o specjalnym pszenicznym piwie produkcji bułgarskiej, którego wytwórcy gwarantują, że częste spożywanie tego trunku sprawi, że kobiecy biust stanie się większy i bardziej kształtny. Podobnie na kobiece piersi ma działać zmywanie przez panie naczyń. Do takich wniosków doszli swego czasu niemieccy naukowcy. To właśnie podczas wykonywania tej czynności, bardzo intensywnie pracują, połączone z piersiami za pomocą tkanki łącznej, mięśnie znajdujące się na żebrach. Zmywanie naczyń ma zatem nie tylko powiększyć biust, ale także poprawić jego jędrność! Ale to nie koniec. Ponoć równie zbawienny wpływ na kobiece piersi ma także spożywanie znacznej ilości ziemniaków. Zawarte w nich składniki mają bowiem przyczyniać się do rozrostu... tkanki gruczołowej. Ziemniaki stanowią zatem niejako antidotum na złowrogie działanie kawy.

Drogie panie, z taką wiedzą nie pozostaje nam nic innego, jak zaproponować wam prawdziwie romantyczny wieczór przy bułgarskim piwku i frytkach. Chociaż na dobrą sprawę, może warto skorzystać z wiedzy naszych babek i poranną kawę zagryźć pokaźnym kawałkiem smakowitego sernika czy makowca? Więc smacznego i "oby wam w piersi poszło".

PFi

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d4jwju8

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4jwju8
d4jwju8