Trwa ładowanie...

Po tym poznasz, że facetowi chodzi wyłącznie o seks

Możesz rozpoznać wiele sygnałów, które kategorycznie będą wskazywać na to, że facetowi chodzi wyłącznie o seks. Lepiej wcześniej zareagować i nie doprowadzać do sytuacji, kiedy mężczyzna traktuje kobietę wyłącznie jako przedmiot i narzędzie do zabawy. Jak poznać, że facetowi chodzi wyłącznie o seks? Poniżej odkryjesz ważne wskazówki.

Share
Po tym poznasz, że facetowi chodzi wyłącznie o seksŹródło: Fotochannels
dagc4ee

Zauroczenie, pożądanie, silna namiętność - ciężko kontrolować te stany, podobnie jak trudno je rozpoznać. Szczególnie kobiety mają problem z odgadnięciem, czy nowo poznanemu mężczyźnie chodzi wyłącznie o seks, czy ma wobec niej poważniejsze plany. Okazuje się jednak, że w tym przypadku pomaga spostrzegawczość, a rozszyfrowanie zamiarów faceta, któremu chodzi wyłącznie o seks, nie jest takie trudne. Na co zwracać uwagę?

Facetowi chodzi tylko o seks - czy od razu naciska na spotkanie?

Jednym z sygnałów jednoznacznie wskazujących na to, że facetowi chodzi wyłącznie o seks są jego ciągłe naciski na spotkania u Ciebie albo u niego. Nie wychodzicie razem jako para, nie spędzacie czasu na własnych zainteresowaniach - dla niego liczą się wyłącznie fizyczne doznania. Nawet, jeśli już wybieracie się do kina czy na kolację i tak ostatecznie lądujecie w łóżku. Przy takim zachowaniu lepiej od razu odpuścić zaangażowanie, ponieważ facetowi zależy tylko na seksie.

Facetowi chodzi tylko o seks - czy interesuje się Twoim życiem?

Poznany w dyskotece czy u znajomych siódmy cud świata, podoba się wszystkim twoim koleżankom. Ty omdlewasz ze szczęścia, bo zainteresował się właśnie Tobą. Jednak gdy znajomość zaczyna się rozwijać, a każda dyskusja sprowadza się wyłącznie do rozmowy o jego życiowych sukcesach, daj sobie spokój. Brak zainteresowania życiem kobiety (jej zainteresowaniami, sukcesami, pracą) i strojenie się w piórka, oznaczać może z jego strony jedno - przelotny romans, z którego nic nie będzie. W takiej sytuacji od razu widać, że facetowi chodzi tylko o seks, bo nawet nie pozwala na "wpuszczenie kobiety" do własnego świata, a jej emocje oraz zmartwienia nie są dla niego ważne.

dagc4ee

Facetowi chodzi tylko o seks - czy przedstawia Cię znajomym?

Jeśli w klubie albo innym pełnym ludzi miejscu, poznasz mężczyznę, zacznij obserwować, czy przyszedł sam. Gdy zauważysz, że przyszedł w większej grupie, ale nie chce przedstawić Cię swoim znajomym, źle to wróży i świadczy o jego zainteresowaniu seksem. Gdy podczas kolejnych spotkań, facet nie ma zamiaru zapoznać Cię ze swoim przyjacielem, kolegą z pracy, nawet siostrą, oznacza to, że poprzestanie na seksie. Jeżeli nie dołączysz do grona jego najbliższych, nigdy nie będziesz traktowana poważnie. Jemu chodzi jedynie o zabawę oraz seks.

Facetowi chodzi tylko o seks - czy odzywa się po spotkaniu?

Jeśli zaobserwowałaś, że Twój facet podczas randki kocha Cię nad życie, a po seksie przestaje, powinna Ci się zaświecić czerwona lampka. Nie brakuje bowiem mężczyzn, którzy po igraszkach w łóżku i osiągnięciu celu, uciekają gdzie pieprz rośnie. Takiemu facetowi, jak możesz się ju.z domyślić zależy wyłącznie na seksie. Nie ma mowy o chwili rozmowy, a o wspólnym śniadaniu beztroski lowelas nawet nie chce słyszeć. Jeśli spotkałaś na swojej drodze takiego osobnika, nie licz na nic, poza seksem. Pomiędzy kolejnymi spotkaniami w ogóle nie interesuje się Tobą - nie zadzwoni, ani nie napisze. Facet, któremu chodzi tylko o seks, odzywa się tylko, wtedy gdy ma "ochotę" na Ciebie.

Facetowi chodzi tylko o seks - czy rozmawiacie o przyszłości?

Jeśli facet od początku znajomości, niemal za każdym razem, sprowadza rozmowę na tematy łóżkowe, możesz się spodziewać, że również na tym zechce zakończyć. Już na pierwszej randce pytają o życie seksualne, liczbę partnerów, ulubione pozycje w łóżku. Tego typu uporczywe sprowadzanie rozmowy na tematy związane z seksem oznaczają, że poważnego związku z tej znajomości nie będzie. Facetowi na pewno chodzi tylko o seks, jeżeli nie rozmawia z Tobą o dalszej przyszłości i nie uwzględnia Cię w swoich planach na wakacje, a nawet na kolejny weekend. Unika także bliskości, co w konsekwencji prowadzi do tego, że po seksie każde z Was wraca do siebie.

Facetowi chodzi tylko o seks - czy pojawia się niespodziewanie?

Mówił, że zadzwoni i nie zadzwonił. Potrafi jednak nagle, bez zapowiedzi, stanąć w Twoich drzwiach. Jak zwykle, nie miał zbyt wiele czasu, więc skończyło się na seksie. Jakby tego było mało, jeśli już wykaże się spontanicznością i zaprosi Cię do kina, to zrobi to maksymalnie na godzinę przed seansem. Po spotkaniu lądujecie w łóżku, co świadczy nie tylko o perfidii, ale także o celowym wykorzystaniu właśnie Ciebie do zaspokojenia swoich potrzeb. Takiemu facetowi chodzi tylko o seks, więc nie traktuj jego zachowania za formę romantycznej spontaniczności. Zerwij tę znajomość jak najszybciej.

dagc4ee
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dagc4ee
dagc4ee