Trwa ładowanie...
15-12-2015 13:45

Po wypadku jego reputacja bardzo ucierpiała. Jaki naprawdę jest Robert Janson?

d373eed

Jej kariera zaczęła się od udziału w programie "Szansa na sukces". Miała wtedy 18 lat. Rok później zajęła miejsce Anity Lipnickiej w grupie Varius Manx. Po latach rozłąki ścieżki Kasi Stankiewicz i zespołu znów się krzyżują. Ostatnio piosenkarka była gościem programu #dziejesienazywo. Przyznała w nim, że już nie pamięta, dlaczego odeszła z zespołu. Czy powodem był trudny charakterem Roberta Jansona, o którym czasem się mówi w branży muzycznej?

Nieco więcej o Robercie Jansonie można przeczytać w autobiografii Moniki Kuszyńskiej „Drugie życie”. W 2006 roku uległa ona wypadkowi samochodowemu i od tego czasu porusza się na wózku. Kierowcą był wtedy lider Varius Manx. Jak wspomina Kuszyńska, Janson przychodził do szpitala, by poopowiadać, jak cierpi z powodu doznanych urazów i jak trudno znosi rehabilitację. Dodała również, że nikt nie poinformował ją, że zastąpi ją nowa wokalistka.

Jaki naprawdę jest Robert Janson? Małgorzata Leitner poprosiła o opinię Kasię Stankiewicz. Pytanie wyraźnie zaskoczyło piosenkarkę. Przekonywała, że muzyk jest ciepłym i przyjaznym człowiekiem. Czy te zapewnienia w połączeniu z nerwową reakcją zabrzmiały wiarygodnie?

d373eed
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d373eed