Trwa ładowanie...

Pobij krwiopijcę bankiera!

Share
Pobij krwiopijcę bankiera!
Źródło: Jupiterimages
d395rex

Masz problemy ze spłatą kredytu? Twoja lokata okazała się nie tak zyskowna jak się tego spodziewałeś? Fundusz inwestycyjny, w którym ulokowałeś znaczną część swoich oszczędności stracił na wartości 700%?

Wierzymy, że jesteś totalnie sfrustrowany i myślisz o najgorszym wyjściu jednak przyjmij sprawę na klatę, zajmij się tym po męsku. A za przykład niech posłużą Ci pomysłowi mieszkańcy kraju Albionu!

Zdenerwowani kryzysem Brytyjczycy znaleźli sposób na rozładowanie emocji. Pomógł im w tym wynalazca, Tim Hunkin, który w swoim salonie gier w Southwood (hrabstwo Suffolk) zmontował i udostępnił grę, której celem jest uderzanie sporym tłuczkiem w wyskakujące co chwilę głowy bankierów.

d395rex

[

]( http://studio.wp.pl/i,Uderz-bankiera,mid,848065,foto.html )

Jak mówi sam wynalazca, tak gra okazała się fantastyczną inwestycją. Do salonu gier przychodzi tak wielu sfrustrowanych Brytyjczyków, że właściciel co chwilę musi wymieniać tłuczek na nowy.

d395rex

"Walnij bankiera", to gra oparta na popularnej niegdyś grze "Uderz kreta", w której chodziła z grubsza o to samo. Tamta jednak przemawiała bardziej do rolników. "Wyskakujące z dziur głowy bankierów są łyse i wyglądają tak samo" - mówi 58-letni Tim Hunkin - "ponieważ tak właśnie ludzie wyobrażają sobie bankierów".

Na końcu 30 sekundowej "łupaniny" dowiadujemy się czy udało nam się utłuc tylu bankierów, by wygrać. Nawet jeśli wygramy satysfakcja szybko mija, bo bankierzy tak naprawdę nigdy nie przegrywają. Z maszyny dobiega wtedy głos: "Wygrałeś. Odchodzimy na emeryturę. Dziękujemy ci podatniku za jej opłacenie."

[

]( http://jegoego.pl/ ){:external}

d395rex

Podziel się opinią

Share
d395rex
d395rex