Trwa ładowanie...
04-07-2016 15:46

Poczuj wiatr we włosach podczas Cabrio Poland 2016

Już w pierwszy weekend sierpnia w Gnieźnie odbędzie się najważniejsza impreza dla fanów kabrioletów. Zapraszamy na I Międzynarodowy Zlot Cabrio Poland 2016, aby wspólnie z pasjonatami aut z otwartymi dachami celebrować to wyjątkowe święto.

Poczuj wiatr we włosach podczas Cabrio Poland 2016Źródło: Materiały prasowe
d40ifp3
d40ifp3

Cabrio Poland 2016 będzie doskonałą okazją do integracji z miłośnikami motoryzacji z całej Europy. Któż z nas nie marzy o przejażdżce kabrioletem w wakacyjny dzień? Organizatorzy zapowiadają, że za sprawą niezabomnianych atrakcji event, któremu przyświeca hasło "Cabrio let me be free!", na stałe wpisze się do kalendarza imprez motoryzacyjnych.
Pierwszego dnia wydarzenia zarejestrowane ekipy cabrio wezmą udział w Rajdzie „1050“ upamiętniającym chrzest Polski. Wieczorem zrelaksują się podczas seansu filmów o tematyce cabrio w kinie samochodowym. Z kolei drugiego dnia imprezy uczestnicy zapiszą się na kartach Księgi Rekordów Guinnessa. Podejmą bowiem pierwszą na świecie próbę bicia rekordu w kategorii największej liczby kabrioletów zgromadzonych w jednym miejscu, w których jednocześnie zostaną opuszczone dachy. Przebieg wyzwania nadzorować będzie arbiter biura Rekordów Guinnessa, który wyda oficjalny werdykt.
Udział w zlocie zapowiedzili właściciele nowoczesnych, jak i klasycznych oraz zabytkowych aut z całej Europy, wśród których znajdzie się Porsche 356 z 1958 r., Ford Mustang z 1966 r., czy Cadillac Eldorado Cony Dynasty Red z 1973 r. To tylko namiastka samochodów z otwartymi dachami, które przyjadą do Wielkopolski.
Imprezie Cabrio Poland 2016 towarzyszyć będzie Festiwal Food Trucków, podczas którego każdy znajdzie coś dla siebie. Spośród pozostałych atrakcji święta kabrioletów wymienić można Strefę Expo, czy możliwość odbycia jazdy próbnej wybranym modelem auta z otwartym dachem marki Mercedes. Nie zabraknie też konkursu filmowego pod hasłem „Otwarci na świat”, w którym ocenie podlegać będą sporty prezentujące kabriolety autorstwa uczestników wydarzenia.
Międzynarodowy charakter imprezy wskazuje na przełamywanie granic i atrakcyjność Polski jako regionu interesującego pod względem kulturowym, krajobrazowym, a także rozrywkowym.
Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Wojewoda Wielkopolski, Marszałek Województwa Wielkopolskiego oraz Prezydent Miasta Gniezna. Wśród sponsorów eventu znajduje się: GOSiR, marka DrinkFood, Drukarnia Majorczyk, Browar Baba Jaga, CEDC, Komodo Energy Drink, Duda-Cars, Cabrio Pietryga i motoGET. Zachęcamy do odwiedzenia strony wydarzenia: www.cabriopoland.com
Imprezie patronuje portal WP.pl.

d40ifp3
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d40ifp3