Trwa ładowanie...
26-08-2011 12:05

Podniecające podniecanie

Podniecające podniecanie
d4i1ti8
d4i1ti8

Od kiedy zerwałam z chłopakiem zaczęłam, najpierw tylko lekko, prowokować mężczyzn. Kupiłam sobie kilka par butów na bardzo wysokim obcasie, obcisłe sukienki, mini itp. Zawsze lubiłam przyciągać uwagę, ale teraz podnieca mnie to tak bardzo, że kiedy widzę, że mężczyźni są zainteresowani, to robię się dosłownie mokra. Bardzo często się także przez to masturbuję. Proszę o pomoc i radę, co mam zrobić? Odpowiedź

Skoro obecnie nie posiada Pani partnera, to nic dziwnego, że odczuwa Pani niezaspokojenie seksualne. Jeśli nie jest Pani gotowa, aby wejść w kolejny związek - to opisywane przez Panią zachowanie jest objawem odczuwanego przez Panią popędu seksualnego. Zainteresowanie mężczyzn jest dla Pani bodźcem seksualnym, na skutek którego odczuwa Pani podniecenie. Jest Pani po prostu gotowa do kontaktu seksualnego, jednak ponieważ kontakt ten nie następuje, to rozładowuje Pani napięcie przez masturbację. Sytuacja przypuszczalnie wróci do poprzedniego stanu w momencie, gdy pozyska Pani stałego partnera.

Radosław Jerzy Utnik - psycholog-seksuolog, członek Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

d4i1ti8
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4i1ti8