Trwa ładowanie...

Podrywamy Pamelę Anderson!

Podrywamy Pamelę Anderson!
dpczeu7
dpczeu7

Zadanie jest poważne, ponieważ panienki o charyzmie dorównującej pani Anderson są nie lada wyzwaniem.

Zastanawiałeś się kiedyś jak to zrobić, czy raczej tylko o tym marzyłeś? Otóż nie musi to być tak skomplikowane, jeżeli posiadasz odpowiednie podejście, determinację i trochę grosza w portfelu.

Ciężko zaimponować kobiecie, która ma wszystko o czym sobie zamarzy. To bardzo snobistyczne życie, chociaż wiele osób jej tego zazdrości. Trzeba pomyśleć inaczej – może ta dziewczyna szuka czegoś innego, czegoś czego nie mogą dać jej pieniądze...

Najistotniejsze jest to, aby wkraść się do jej towarzystwa lub zostać kimś sławnym. Oczywistym jest fakt, że kobiety showbiznesu gustują w kolegach z branży. Gwarantuje im to większą popularność, która jest miarą sukcesu. Istnieje coraz mniej sposobów, aby zaistnieć na ekranie, aczkolwiek wciąż można coś wykombinować. Znany muzyk, sportowiec a nawet magik czy komik, mogą być tym strzałem w dziesiątkę.

Jeżeli pierwsza opcja zawodzi trzeba zapukać w inne drzwi. Zdobędziesz szacunek wśród wysoko postawionych ludzi, jeżeli będziesz miał kasę. Ekstrawagancki businessman w wystrzałowym samochodzie jest łakomym kąskiem dla nietuzinkowych kobiet. Auto nie koniecznie musi być twoje, ale masz stwarzać takie wrażenie. Drogi garnitur, cygaro i zbliżasz się do niej coraz bardziej.

dpczeu7

Damy z Hollywood mają dość facetów, którzy zmieniają żony jak rękawiczki, piją i nie umieją kochać. Bądź szarmancki, a na pewno skradniesz jej uczucia. Jeżeli wypracujesz sobie taką pozycję, może być ona kluczowa do zrealizowania planu. Nie musisz mieć platynowej karty, wystarczy, że będzie krążyła o tobie taka nowinka w odpowiednich kręgach. Kobiety uwielbiają takich mężczyzn i lubią się nimi chwalić.

Sama do ciebie zadzwoni jeśli udasz, że jesteś niedostępny i tajemniczy. Wkradnij się na przyjęcie, lub bal maskowy i zasyp ją kwiatami. Setki płatków róż spadające na jej suknię zagwarantują ci ogromnego plusa. Jej ulubiona piosenka w tle, wywoła dodatkowe wrażenie. Podejdź, wręcz do jej dłoni sekretny liścik i zniknij w tej samej chwili. Jej ciekawość będzie ciągle przypominała o tobie, aż zdecyduje się wykonać pierwszy krok.

Opcja ostateczna, gdy nie masz kasy, a twój umysł cierpi na brak dobrych pomysłów. Niby kompletna klapa, ale nie do końca. Wedrzyj się do studia, gdzie leci program na żywo i wyznaj jej miłość na antenie. Prędzej czy później, dojdzie do niej ta wiadomość. Bądź pewny, że drugiego dnia okładki wszystkich gazet będą przedstawiały twoją facjatę.

ZDECYDUJ, CZY WARTO SIĘ POSTARAĆ >>
Plany planami, a życie życiem. Może okazać się tak, że żadna z zaproponowanych możliwości nie będzie odpowiednia. Jedno jest natomiast pewne - musisz zaznaczyć swoją obecność w "wielkim świecie". Obojętnie jak to zrobisz! Droga do sławy nie jest istotna. Nie ma większej szansy na względy dobrze usytuowanej osoby, jeśli nie zrobisz czegoś niezwykłego. Oczywiście, jest znikomy procent szans, że zaczepisz ją na ulicy i spojrzysz głęboko w oczy, wywołując dreszczyk miłości. Mogłaby to być romantyczna historia ale nie z gwiazdą, która może mieć każdego faceta na świecie.

dpczeu7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dpczeu7