Trwa ładowanie...
20-01-2011 15:09

Pogotowie kacowe

Pogotowie kacoweŹródło: Jupiterimages
d31o5sx
d31o5sx

* Ile razy kiedy masz ochotę wybrać się na poczciwą "domówkę", to akurat nikt z Twoich znajomych jej nie organizuje, tłumacząc się brakiem czasu, albo niezwykłą ofertą miejscowych klubów. Przychodzi myśl: w takim razie może zorganizować imprezę u siebie i zaprosić przyjaciół?*

I tu zazwyczaj odkrywasz prawdziwy powód, dla którego tak naprawdę nikt nie jest fanem urządzania imprez u siebie: nie dość, że trzeba przedtem posprzątać, w trakcie imprezy czuwać nad wszystkimi gośćmi (i stanem mieszkania), to jeszcze następnego dnia ogarnąć pobojowisko, które często wygląda jak po inwazji odurzonych spiritusem obcych. Często znajdujemy ich po kątach.

[

]( #opinions )

d31o5sx

Dla mieszkańców miejscowości Boulder w stanie Kolorado (USA) to już nie problem. Wszystko dzięki amerykańskiej przedsiębiorczości, która po raz kolei udowadnia, że aby osiągnąć sukces w biznesie, wystarczy jeden unikalny pomysł. Firma "Hangover Helpers" (proponujemy tłumaczenie "Kac Busters") to istne pogotowie ratunkowe dla osób, które nie dość, że cierpią kacowe katusze, to impreza odbyła się właśnie u nich w domu. Co oferują?

Kompleksową pomoc dla poimprezowego denata-gospodarza, by w możliwie najmniej bolesny sposób poradził sobie nie tylko z syndromem dnia następnego, ale również przywrócić dom do stanu sprzed imprezy.

Po wezwaniu dojeżdżają na miejsce zaopatrzeni w pożywne śniadanie, które uczestnikom imprezy pozwoli stanąć na nogi i uzupełnić wypłukane alkoholem substancje i mikroelementy. Następnie zabierają się za likwidowanie śladów imprezy czyli pobojowiska. Zbierają butelki, pozostałości jedzenia (i naczyń), ślady bitwy na budyń i szprotki, a także organiczne ślady niewątpliwego zatrucia alkoholowego w toaletach, zlewach, miskach czy doniczkach. Słowem - jeden telefon na "kac pogotowie" i całą pracę związaną z porządkowaniem mieszkania po imprezie masz z głowy.

[

]( #opinions )

d31o5sx

Oprócz niezwykle praktycznego zamysłu całe przedsięwzięcie ma jeszcze jedną zaletę: jest tanie. Za jedyne 15 dolarów od jednego pracownika firmy, "kacowi sanitariusze" przyjadą, by pomóc Ci przetrwać apokalipsę dnia następnego.

Pomysłodawcami stworzenia "kac pogotowia" jest dwójka świeżo upieczonych absolwentów Uniwersytetu w Kolorodo, którzy studenckie życie zakończyli dość niedawno i mogą sporo powiedzieć, o tym, co można zastać w mieszkaniu, w którym całą noc trwała domówka. Nie ma to jak uważnie słuchać potrzeb konsumentów i badać rynek.

KP/PFi

d31o5sx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d31o5sx