Trwa ładowanie...

Pomagamy otworzyć nawet najbardziej niesforne...piwka

Share
Pomagamy otworzyć nawet najbardziej niesforne...piwka
Źródło: Jupiterimages
d1d58eo

* Jest przeraźliwie upalny czerwcowy dzień, znużony wracasz do domu po męczącym "tour de sklepy"; ze Twoją partnerką i jedyne o czym marzysz to zanurzyć swoje spragnione usta w złocistym, doskonale schłodzonym płynie. Już sięgasz do lodówki, wyciągasz butelkę ulubionego piwka, gdy nagle okazuje się że…*

Często w naszym smutnym ludzkim życiu jest tak, że coś staje nam na przeszkodzie i ma to miejsce zazwyczaj wtedy, gdy już jesteśmy niemalże u celu!

Tak samo jest z piwem. Niemalże zawsze między pierwszym łykiem piwa, a Twoim spragnionym gardłem stoi...kapsel. I jak na złość w zasięgu Twojej ręki, a nawet Twojego wzroku(!) nie ma otwieracza do butelek.

d1d58eo

NAUCZYMY CIĘ JAK OTWORZYĆ PIWKO! >>

Jednak pamiętajcie, potrzeba jest matką wynalazków. Dlatego zaczynasz kombinować, jak pozbyć się tego zbędnego kawałka metalu.

Ok, zawsze możesz zapukać, ale nie dajemy jednak najmniejszej gwarancji, że otworzą. Jeżeli jednak sienkiewiczowska Jagienka potrafiła rozłupać orzecha pośladkami, to jaki problem dla prawdziwego faceta stanowi zamknięte piwo?

Redakcja naszego serwisu, postanowiła pomóc wszystkim tym, którzy cierpią na zanik weny, albo są już tak rozhisteryzowani, że jedyne o czym myślą to ukręcić szyjkę tej upartej butelce. Być może dzięki paru wskazówkom, niektórym z naszych czytelników uda się uniknąć śmierci z pragnienia! Zaczynamy! Poznajcie jak prawdziwy facet radzi sobie z nieznośnym kapslem! Czytaj więcej...

ZOBACZ TAKŻE: DROGIE WINO SMAKUJE NAJLEPIEJ>>

d1d58eo

Podziel się opinią

Share
d1d58eo
d1d58eo