Trwa ładowanie...
d1jy65q
Ponad dwadzieścia lat temu znaleziono ciało licealistki. Czy po latach uda się odnaleźć mordercę?
Ciekawostki

Ponad dwadzieścia lat temu znaleziono ciało licealistki. Czy po latach uda się odnaleźć mordercę?

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1jy65q

Podsłuchy, strzelaniny, ale też wielogodzinne obserwacje i analizy dowodów to nieodłączne elementy pracy detektywa. W tej profesji nikt nie jest pewny dnia ani godziny.

Bagna i jeziora w okolicach Nowego Orleanu to jedne z głównych atrakcji turystycznych Luizjany. Niestety, są one również idealnym miejscem do ukrycia zwłok. Pomiędzy 1997 a 2003 rokiem w Luizjanie odnotowano aż 60 zabójstw i zaginięć kobiet.

d1jy65q

W programie "Tajemnice pół śmierci", które wyemituje Discovery Channel zobaczymy jak wygląda praca detektywów prowadzących śledztwo na odludnych mokradłach Luizjany. Już dziś poznamy historię młodej kobiety, Eugenie Boisfontaine, która w 1997 roku tajemniczo zaginęła po zakończeniu balu akademickiego. Dwa miesiące później jej ciało wyłowiono z rowu. Policja za przyczynę śmierci uznała uderzenie tępym narzędziem w głowę. Choć od tego czasu minęło 20 lat, dotąd nie ustalono tożsamości sprawcy morderstwa.

Detektyw Rodie Sanchez, który zajmował się śledztwem w 1997 roku postanawia powrócić do tej sprawy po dwudziestu latach. Pomaga mu młodszy kolega, który fachu policjanta uczył się w niebezpiecznej walce z kartelami narkotykowymi.

Czy po latach uda im się odnaleźć sprawcę morderstwa młodej dziewczyny?

Oglądajcie premierowe odcinki "Tajemnic pół śmierci" już dziś o godz. 21.00 i 22. 00 w telewizji ID. Natomiast trzeci odcinek będzie dostępny jutro 23 marca o godz. 23:00 na Discovery Channel.

d1jy65q

Podziel się opinią

Share

d1jy65q

d1jy65q