Trwa ładowanie...
22-03-2016 14:13

Ponad dwadzieścia lat temu znaleziono ciało licealistki. Czy po latach uda się odnaleźć mordercę?

d43jw3u
d43jw3u

Podsłuchy, strzelaniny, ale też wielogodzinne obserwacje i analizy dowodów to nieodłączne elementy pracy detektywa. W tej profesji nikt nie jest pewny dnia ani godziny.

Bagna i jeziora w okolicach Nowego Orleanu to jedne z głównych atrakcji turystycznych Luizjany. Niestety, są one również idealnym miejscem do ukrycia zwłok. Pomiędzy 1997 a 2003 rokiem w Luizjanie odnotowano aż 60 zabójstw i zaginięć kobiet.

W programie "Tajemnice pół śmierci", które wyemituje Discovery Channel zobaczymy jak wygląda praca detektywów prowadzących śledztwo na odludnych mokradłach Luizjany. Już dziś poznamy historię młodej kobiety, Eugenie Boisfontaine, która w 1997 roku tajemniczo zaginęła po zakończeniu balu akademickiego. Dwa miesiące później jej ciało wyłowiono z rowu. Policja za przyczynę śmierci uznała uderzenie tępym narzędziem w głowę. Choć od tego czasu minęło 20 lat, dotąd nie ustalono tożsamości sprawcy morderstwa.

d43jw3u

Detektyw Rodie Sanchez, który zajmował się śledztwem w 1997 roku postanawia powrócić do tej sprawy po dwudziestu latach. Pomaga mu młodszy kolega, który fachu policjanta uczył się w niebezpiecznej walce z kartelami narkotykowymi.

Czy po latach uda im się odnaleźć sprawcę morderstwa młodej dziewczyny?

Oglądajcie premierowe odcinki "Tajemnic pół śmierci" już dziś o godz. 21.00 i 22. 00 w telewizji ID. Natomiast trzeci odcinek będzie dostępny jutro 23 marca o godz. 23:00 na Discovery Channel.

d43jw3u
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43jw3u