Trwa ładowanie...
dxwu689
Materiał Partnera
walizka

Poradnik podróżnika: jaka walizka na jaki wyjazd?

Raz planujemy wypad za miasto, następnym razem mamy w grafiku wyjazd służbowy, a w sezonie wakacyjnym wybieramy się na rodzinny urlop. Jakie walizki wybrać, aby cieszyć się udaną podróżą? Sprawdźcie w naszym praktycznym poradniku podróżnika!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Poradnik podróżnika: jaka walizka na jaki wyjazd?
(Materiały prasowe)
dxwu689

Dobierz walizkę do każdego wyjazdu

1. City break

W trendach turystycznych na popularności zyskuje city break, czyli krótki, zazwyczaj weekendowy wyjazd do dużych, atrakcyjnych turystycznie miast w Europie. Dwu-, trzydniowe wypady bywają bardzo intensywne, więc przyda nam się funkcjonalny, niewielki bagaż. Kiedy planujemy wtedy lot, najlepszą opcją będzie walizka kabinowa spełniająca wymogi bagażu podręcznego, wyposażona w kółka i wysuwaną rączką, które ułatwią manewrowanie i prowadzenie bagażu. Na taką okazję możesz wybrać wyrazisty kolor, który doda Ci energii i wyróżni z tłumu!

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Źródła: https://www.wittchen.com/walizka-na-kolkach-mala,p1531329#872620, https://www.wittchen.com/walizka-na-kolkach-19,p1518093#872690

dxwu689

2. Wyjazd służbowy

Podczas wyjazdu służbowego stawiamy na najwyższą jakość, funkcjonalność i profesjonalny wizerunek. Takie warunki spełni bez wątpienia klasyczny bagaż twardy o małym rozmiarze, w stonowanym kolorze i pozbawiony ekstrawaganckich detali. Warto pamiętać przy wyjazdach firmowych, aby walizka posiadała w środku praktyczne komory i kieszenie, a także pasy zabezpieczające ubrania, aby wszystkie przechowywane rzeczy pozostały w należytym porządku.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Źródła: https://www.wittchen.com/walizka-na-kolkach-20,p1253537#871483, https://www.wittchen.com/walizka-mala,p3255841#876686

dxwu689

Jeżeli jesteś gadżeciarzem…
i lubisz testować wszystkie nowinki technologiczne, koniecznie musisz sprawdzić walizki z policarbonu. Ten niezwykle lekki i elastyczny materiał posiada doskonałe właściwości mechaniczne i wyjątkowo wysoką udarność, dzięki czemu po uderzeniu lub upadku, wraca do pierwotnego kształtu!

3. Weekend za miastem

Dwudniowy wypoczynek na łonie natury to coraz popularniejsza forma spędzania wolnego czasu wśród mieszkańców dużych miast. Podróżujemy wtedy samochodami lub transportem publicznym, dlatego najlepiej sprawdzi się tu niewielki bagaż miękki, który jest lekki, poręczny i z łatwością zmieści się w każdym miejscu. Z naturą najbardziej kojarzą się barwy ziemi, jak brąz czy zieleń, ale najlepiej jak wybierzesz swój ulubiony kolor, który pozwoli Ci się zrelaksować i wyciszyć.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Źródła: https://www.wittchen.com/walizka-na-kolkach-22,p1232317#871512, https://www.wittchen.com/walizka-srednia,p5742592#877408

dxwu689

4. Rodzinny urlop

Długi urlop z rodziną lub grupą przyjaciół to okazja, aby skompletować zestaw walizek. Po pierwsze, możesz spakować w dwie lub trzy walizki kilka osób, a różne rozmiary odpowiedzą na wszystkie potrzeby długiego wyjazdu. Po drugie, na lotnisku lub w przechowalni bagażu z łatwością odnajdziesz swoje walizki kiedy wiesz, że wszystkie wyglądają tak samo. Po trzecie, dla wielu nie bez znaczenia będzie również spójność wizualna całego bagażu.
Pełne sety walizek składają się z małej, średniej i dużej walizki, czasami też z kosmetyczki. Dostępne są zestawy walizek miękkich i twardych - materiał i funkcje jakie spełnia należy dobrać osobiście z uwzględnieniem swoich potrzeb. Pamiętajcie też o kółkach oraz wysuwanej rączce wpływających na komfort manewrowania bagażem, a jeżeli planujecie wyjazd np. do USA sprawdzą się zamki TSA bardzo przydatne w przypadku rewizji bagażu przez służby celne - gwarantują bezinwazyjne otwarcie i ponowne jej zamknięcie bez uszkodzenia zamka.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Źródła: https://www.wittchen.com/komplet-walizek,p2084662#875505, https://www.wittchen.com/set-walizek,p3124834#876462

dxwu689

5. Męski wypad

Wypady wyłącznie w męskim gronie to zazwyczaj wyjazdy okazyjne i tematyczne. Mogą to być wieczory kawalerskie, relaks w SPA lub aktywny wypoczynek. Jeżeli Waszą destynacją będzie luksusowy hotel i formalne imprezy, a podróżować będziecie samolotem, postawcie na stylową twardą walizkę o małym rozmiarze. Jeżeli natomiast planujecie aktywnie spędzać czas na łonie natury, za środek transportu posłuży Wam samochód, możecie wybrać praktyczną miękką walizkę.

   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)
   Materiały prasowe
(Materiały prasowe)

Źródła: https://www.wittchen.com/walizka-na-kolkach-20,p1214002#853464, https://www.wittchen.com/walizka-srednia,p4119080#876939

dxwu689

Uwaga!
Coś specjalnego dla patrioty, który na co dzień lubi podkreślać swoje przywiązanie do ojczyzny: idealna walizka dla fanów "orzełka" i biało-czerwonych barw!
Źródła: https://www.wittchen.com/set-walizek,p3124772#876460

Miękka czy twarda, w mocnych czy stonowanych kolorach, mała czy duża - walizka idealna niejedno ma imię, ale jeżeli wskażesz cel swojej podróży i określisz swój styl, wybór będzie prostszy niż myślisz! Więcej o powyższych walizkach możesz dowiedzieć się ze strony: https://www.wittchen.com/bagaz.

dxwu689

Podziel się opinią

Share
dxwu689
dxwu689