Trwa ładowanie...
dxwu689
Ciekawostki

"Poświęcenie ojca" - to zdjęcie mówi więcej niż słowa

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Poświęcenie ojca" - to zdjęcie mówi więcej niż słowa
(imgur.com)
dxwu689

W tym zdjęciu nie ma niczego szokującego, a jednak poruszyło do głębi społeczność internetową. Od kiedy dwa dni temu pojawiło się w serwisach Reddit, Imgur i 9Gag, zobaczyło je już ponad 3 miliony osób. Podpisane jest bardzo skromnie: "Ojcowie".

Zdjęcie przedstawia ojca trzymającego parasolkę nad swoim idącym do szkoły synkiem. Dzięki temu maluch jest suchy, tata - przemoczony do suchej nitki. I choć każdy dobry, kochający ojciec codziennie w podobny lub inny sposób poświęca się dla swoich dzieci i okazuje im troskę, to właśnie ta wykonana w Vancouver fotografia ujęła wszystkich siłą swojego przekazu.

(fot. imgur.com)

dxwu689

Na dowód tego w komentarzach pod zdjęciem można znaleźć wiele wpisów obecnych lub przyszłych ojców, ponad wszystko pragnących być wzorem do naśladowania dla swoich dzieci. „Sam wychowywałem się bez ojca, nigdy nie było go przy mnie, kiedy potrzebowałem jego wsparcia. Paradoksalnie dzięki temu dowiedziałem się, jak ważny dla każdego dziecka jest tata. Dziś więc staram się być dla swoich synów najlepszym, najbardziej kochającym i najcierpliwszym tatą na świecie" - pisze jeden z internautów.

I tu przypomina nam się stare przyłowie: "Ojcem zostać łatwo, znacznie trudniej nim być".

dxwu689

Podziel się opinią

Share
dxwu689
dxwu689