Trwa ładowanie...

Powiększanie biustu siłą woli

Powiększanie biustu siłą woliŹródło: Jupiterimages
d1g5ebx
d1g5ebx

Męskim okiem * * Czy to w ogóle możliwe? Dotychczas wydawało się że nie. Dlatego kobiety sięgały po bardziej namacalne metody: silikon, względnie bieliznę optycznie powiększającą rozmiar piersi. Tymczasem pewien hipnotyzer twierdzi, że do powiększania biustu wystarczy siła woliwoli.

Cudotwórca nazywa się David Knight i jak sam twierdzi – ma 85-procentowy wskaźnik skuteczności. Pomaga paniom powiększyć biust nawet o dwa rozmiary w okresie trzech miesięcy. I to nawet nie osobiście – wystarczy słuchać specjalnie nagranych i sprzedawanych przez niego płyt CD.

Jak wszyscy cudotwórcy Knight nie ma łatwego życia. Jego działalność wyszydzają m.in. dziennikarze telewizji BBC. Hipnotyzera najbardziej boli to, że żaden z reporterów nie spróbował nawet działania niezwykłej metody. Deklaruje też, że w przypadku niepowodzenia zabiegów hipnotycznych jest gotów zwrócić zawiedzionym klientkom wszystkie pieniądze.

d1g5ebx

[

]( http://jegoego.pl )

Choć media nabijają się z hipnotyzera, my póki co wolimy nie ferować wyroków. Bo przecież „są rzeczy na niebie i ziemi, o których nie śniło się dziennikarzom”. Pamiętamy też doskonale dyżurnego hipnotyzera Polski lat osiemdziesiątych – Kaszpirowskiego, który swoim monotonnym głosem poprawiał nastrój i samopoczucie wielu telewidzów. I gotowi jesteśmy się założyć, że przynajmniej część damskiej widowni odczuwała w czasie seansów przyjemne mrowienie w okolicach sutków, a może nawet – kto wie – w całym biuście.

d1g5ebx

No i nie zapominajmy, że najważniejszy w tym wszystkim jest cel. I jest on słuszny. A słuszny cel jak wiadomo – uświęca wszelkie środki.

_ (eMPi, Kabron)_

[

]( http://jegoego.pl )

d1g5ebx
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1g5ebx