Trwa ładowanie...

Poznaj erotyczne antyfantazje

Poznaj erotyczne antyfantazjeŹródło: Jupiterimages
d2q4xky
d2q4xky

* Nie jest tajemnicą, że orgazm, zarówno kobiety jak i mężczyzny zaczyna i kończy się w mózgu. Na jego intensywność wpływają wszelkie fantazje erotyczne, które przeżywamy w trakcie seksu.*

Przyjemne wizje pojawiające się przed naszymi oczami gwarantują niezapomniane doznania. Bywa jednak i tak, że podczas seksu w naszej głowie pojawiają się obrazy, których za nic w świecie nie chcemy oglądać, szczególnie w takiej chwili.

Prof. Zbigniew Lew-Starowicz na łamach „Dziennika” nazywa je antyfantazjami, a ich charakter określa krótko i dostadnie:

_ "Są rodzajem fantazji, które godzą w więź seksualną i zakłócają współżycie"_.

d2q4xky

W trosce o wasze życie seksualne postanowiliśmy zdemaskować natrętne myśli, które mogą zepsuć każde, nawet najlepiej zapowiadające się _ tête-à-tête_:

1. Jacy byli jej eks?

_ „A gdy się zejdą, raz i drugi, kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością…”_

… to nie zawsze musi wyniknąć z tego coś przyjemnego.

Właśnie myśl, o wcześniejszym życiu seksualnym partnerki jest najpowszechniej występującą antyfantazją, która przypada w udziale mężczyznom.

Bywa tak, że facet, mający skłonność do notorycznego rozmyślania o wcześniejszym życiu swojej kobiety, podczas seksu ma nieuzasadnione (zazwyczaj) napady zazdrości. W jego, głowie ni z tego ni z owego, pojawiają się obrazy jego partnerki w sytuacji intymnej ze swoim eks czytaj więcej...

d2q4xky
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2q4xky