Trwa ładowanie...

Poznasz charakter kobiety po jej... piersiach!

Poznasz charakter kobiety po jej... piersiach!Źródło: Jupiterimages
d3ndorz
d3ndorz

Mężczyźni od zawsze szukają sekretnego wejścia do duszy kobiety. Chcą wiedzieć czego pragną, jakie są... Po co? Żeby je podrywać, wiązać się z nimi, albo chociaż zaciągnąć do łóżka. Możliwe, że odkryto pewną małą furteczkę w dojściu do tego ogródka, w miejscu, w którym nikt nie szukał...

A to dlatego, że zazwyczaj, gdy wzrok zawieszony na kobiecej piersi zostaje tam na dłużej, reakcja właścicielki biustu przeważnie jest podobna: złość, gniew, kąśliwe uwagi, a czasem nawet wymierzenie tzw. płaskiego w policzek. Nie dziwi zatem fakt, że staramy się jak możemy ukryć nasze zainteresowanie. Chowamy się za okularami przeciwsłonecznymi, udajemy, że jesteśmy zamyśleni, a nawet nabawiamy się przykrych wad wzroku, wytrwale gimnastykując nasze gałki oczne.

Okazuje się jednak, że wrodzone zainteresowanie kobiecym biustem znajduje głębsze uzasadnienie, niż tylko ślinienie się. Otóż, podświadomie pragniemy tylko poznać Wasze charaktery, drogie Panie. A czasami jedno dłuższe spojrzenie jawi się być cenniejszym niż tysiąc rozmów.

To oczywiście przesada, jednak, jak podaje rosyjska "Prawda", już w osiemnastowiecznej Hiszpanii mężczyźni stosowali technikę, która pozwalała wyczytać charakter kobiety z jej...piersi.

d3ndorz

Choć podobne rewelacje przeważnie budzą jedynie uśmiech na twarzy, warto wiedzieć, że również dzisiejsi seksuolodzy utrzymują, że więcej dowiedzieć się można o kobiecie przez obserwację jej piersi, aniżeli z jej znaku zodiaku.

Cóż Panowie, czas więc chyba odłożyć uprzedzenia i przystąpić do nauki. Zapraszamy do naszej galerii obrazującej różne kobiece charaktery czytaj więcej...

d3ndorz
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3ndorz