Trwa ładowanie...

Pracujące kobiety, które nas podniecają!

Pracujące kobiety, które nas podniecają!Źródło: Jupiterimages
d2d6hjq
d2d6hjq

Żyjemy ponoć w czasach równouprawnienia i co i rusz możemy usłyszeć pojękiwania feministek o konieczności równego traktowania kobiet i facetów –szczególnie w pracy. Dotyczy to zarówno samych stanowisk jak i nazw jakimi są one określane.

W głowach nam się nie mieści, że można wymyślić taką językową hybrydę jak socjolożka (nawet edytor tekstu nie zna tego słowa), psycholożka, psychiatrka (!), czy pilotka (czapka?).

Redaktorzy serwisu facet są 100% mężczyznami, którzy za nic mają współczesne trendy – patrz Johny Macho – i w kwestiach roboczych (robotniczych?) opierają się na sprawdzonych standardach.

Nie znaczy to, że nie chcemy, aby kobiety pracowały. Wręcz przeciwnie. Uwielbiamy kobiety pracujące, które nie lękają się żadnej pracy. Mamy jednak swoje gusta i guściki i uważamy, że w niektórych zawodach kobietom jest bardziej do twarzy.

d2d6hjq

Są zawody, w których pracujące panie wzbudzają szczególne zainteresowanie i pożądanie mężczyzn. Opierając się na wnikliwych badaniach przeprowadzonych przez domorosłych PSYCHOLOGÓW i SOCJOLOGÓW przestawiamy ranking 10 zawodów, w których pracujące kobiety najbardziej działają na męską wyobraźnię. Gotowi? :

  1. Stewardesa Chyba nikogo nie dziwi, że zawód ten znalazł się na naszej liście. Żeby zostać stewardesą należy przejść wnikliwą wiwisekcje dokonaną przez śliniących się facetów z branży HR.

Stewardesy są zatem z założenia: ładne, inteligentne, zgrabne oraz noszą krótkie spódniczki.

Poza tym są do naszych usług: przynoszą nam whisky i podają jedzenie, a my nawet nie musimy ruszać się z miejsca i po sobie sprzątać. Rozumieją, że możemy się bać i zawsze są gotowe przytulić nas do swych piersi.

Aha i jeszcze jedno – zazwyczaj doskonale porozumiewa się po francusku czytaj więcej...

d2d6hjq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2d6hjq