Trwa ładowanie...

Pragniesz kochanki doskonałej?

Pragniesz kochanki doskonałej?Źródło: Jupiterimages
d3rxizn
d3rxizn

* Wbrew obiegowej opinii o złożoności i skomplikowaniu kobiet, w sprawach seksu nie do końca wszystko jest takie proste. Jak się okazuje, to faceci są bardziej złożeni i o wiele trudniej jest znaleźć ich najbardziej wrażliwe miejsca.*

Dzisiejszy „Dziennik” udziela kobietom kilku rad, które mają sprawić, że staną się one idealnymi kochankami dla swoich facetów.

Choć niektóre z tych rad wydają się zbyt oczywiste, to inne mogą okazać się całkiem pożyteczne. Więc chyba nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy podali Wam sposoby, które możecie zasugerować swoim partnerkom.

d3rxizn

Sekretne miejsca

Ciekawe, czy kobiety zdają sobie sprawę z tego ile wysiłku i uwagi poświęcamy temu, aby było im w łóżku jak najlepiej. Jak bardzo staramy się odkryć tajemnicze zakątki kobiecego ciała, aby w nich znaleźć kolejne źródła kobiecej rozkoszy.

Jednak często bywa tak, że panie traktując nasze poszukiwania jak coś standardowego, zapominają o tym, aby ofiarować nam podobne doznania, w podobny sposób poszukując tajemniczych miejsc na naszym ciele czytaj więcej...

d3rxizn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rxizn