Trwa ładowanie...

Pragniesz odkryć coś nowego? Wybieraj spośród darmowych internetowych kursów: jogi, fotografii, programowania i wielu innych.

Co zrobić z wolnym czasem, którego więcej niż kiedyś spędzamy teraz w domu? Możemy wykorzystać go na rozwój zainteresowań, naukę nowych umiejętności i poszerzanie kompetencji! Wystarczy tak naprawdę tylko odrobina chęci i dostęp do Internetu. Platformy e-learningowe coraz bardziej zyskują na popularności. Marka Nałęczowianka, we współpracy z jedną z nich – Udemy.com – proponuje w ramach akcji "Pragnienie odkrywania” szereg bezpłatnych kursów online: od gotowania, przez tworzenie aplikacji, aż po grę na gitarze.

Pragniesz odkryć coś nowego?  Wybieraj spośród darmowych internetowych kursów: jogi, fotografii, programowania i wielu innych.Źródło: materiały partnera
d2a6atj
d2a6atj
Artykuł sponsorowany

Rozwijaj się i zdobądź certyfikat

Kursy online, czyli tzw. e-learning, to nowoczesna forma wykładów z ćwiczeniami, prowadzonych przez ekspertów w swoich dziedzinach. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą rozwijać swoje hobby (lub znaleźć nowe), jak i tych, którzy pragną zdobyć nowe umiejętności i kwalifikacje potrzebne do awansu czy znalezienia nowej pracy. Warto z niego korzystać zwłaszcza teraz, kiedy większość czasu spędzamy w domu! W związku z tym Nałęczowianka, marka naturalnej wody mineralnej, postanowiła udostępnić bezpłatne kursy we współpracy z platformą Udemy.com w ramach akcji "Pragnienie odkrywania”.

Szeroki katalog obejmuje przystępne szkolenia złożone z lekcji wideo z materiałami i ćwiczeniami w języku polskim i angielskim. Część z nich poświęcona jest umiejętnościom miękkim i samorozwojowi – są to m.in. kursy: motywacji do działania, uwalniania własnego potencjału, produktywności, stawiania sobie celów. Nie zabrakło także modułów dedykowanych jodze, medytacji, fotografii, gotowaniu, rysowaniu, śpiewie, grze na pianinie, gitarze czy w szachy, a nawet trenowaniu psów! Na platformie znaleźć można także kursy poświęcone przygotowywaniu prezentacji Power Point, programowaniu, projektowaniu graficznemu w Photoshopie czy tworzeniu stron internetowych i aplikacji. Co istotne, większość kursów, oprócz możliwości samorozwoju, pozwala uzyskać specjalny certyfikat poświadczający zakończenie szkolenia, który można wydrukować i dołączyć do CV.

Wszystko w zasięgu Twojego komputera, tabletu lub telefonu!

By wziąć udział w akcji "Pragnienie odkrywania”, wystarczy:

d2a6atj

• wejść na fanpage marki Nałęczowianka na Facebooku,
• kliknąć w link umieszczony w postach poświęconych akcji,
• założyć darmowe konto na platformie Udemy.com,
• dodać interesujące nas kursy, udostępnione bezpłatnie przez Nałęczowiankę, do swojego konta przed 26 maja – potem już kurs pozostaje na naszym koncie i możemy do niego powrócić w dowolnym momencie, nawet po zakończeniu akcji.

Poprzez akcję "Pragnienie odkrywania” Nałęczowianka realizuje swoje przesłanie "Miej w sobie pragnienie!”. Marka przekonuje, że warto rozwijać swoje pasje, realizować cele i wierzyć w siebie w każdej sytuacji – nie zapominając oczywiście o właściwym nawodnieniu.

Artykuł sponsorowany

d2a6atj
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Wyłączono komentarze

Jako redakcja Wirtualnej Polski doceniamy zaangażowanie naszych czytelników w komentarzach. Jednak niektóre tematy wywołują komentarze wykraczające poza granice kulturalnej dyskusji. Dbając o jej jakość, zdecydowaliśmy się wyłączyć sekcję komentarzy pod tym artykułem.

Paweł Kapusta - Redaktor naczelny WP
Paweł KapustaRedaktor Naczelny WP
d2a6atj