Trwa ładowanie...
14-09-2010 16:08

Prawda o francuskich kochankach

Prawda o francuskich kochankachŹródło: Jupiterimages
d13voix

Francja od dawna cieszy się sławą romantyczności, a Francuzi zawsze byli uważani za wielkich kochanków, o wiele bardziej skłonnych do miłosnych uniesień od innych Europejczyków. Okazuje się jednak, że życie seksualne ponad 75 procent francuskich par jest w kiepskim stanie - informuje BBC.

Badanie przeprowadzone przez jeden z najstarszych i najbardziej renomowanych francuskich instytutów badawczych Institute for Public Opinion, zakwestionowało mit francuskich kochanków - donosi z Paryża dziennikarz BBC, David Chazan.

Więcej niż jedna na trzy kobiety twierdzi, że aby uniknąć stosunku seksualnego korzysta z wymówek, takich jak: ból głowy, zmęczenie, obecność dzieci w pobliżu.

d13voix

Prawie jeden na sześciu mężczyzn przyznaje się, że również korzysta z tego typu wymówek.

Badanie przeprowadzone na ponad 1000 dorosłych Francuzach, którzy odpowiadali na pytania dotyczące ich życia seksualnego, sugeruje, że naród, od którego nazwany został francuski pocałunek, być może cierpi właśnie na utratę libido.

Jednak firma farmaceutyczna, która zleciła wykonanie badania, już biegnie z pomocą i zamierza jeszcze w tym miesiącu rozpocząć kampanię informacyjną dla francuskich par, które pragną poprawić swoje życie seksualne.

(PAP)

d13voix
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d13voix