Trwa ładowanie...
05-03-2007 14:11

Prawda o kobietach, czyli jak zrozumieć płeć przeciwną?

Prawda o kobietach, czyli jak zrozumieć płeć przeciwną?
d1aiajs
d1aiajs

Dwie z nich, już opisaliśmy w naszych wcześniejszych artykułach, ale zdecydowaliśmy się pokazać je jeszcze raz. Kobiety zdecydowanie rzadziej zdradzają niż mężczyźni. Wynika to z tego, że są bardziej odpowiedzialne i mają większe zahamowania. Ponadto bardziej się przywiązują emocjonalnie. Kolejną jest ta, że nasze partnerki uwielbiają komplementy. Potrzebują ciepła, miłości i wspólnej rozmowy. To chyba rzeczy oczywiste, ale są też takie, które umykają naszym spostrzeżeniom.

Otóż kobiety bardzo lubią opiekuńczych, mocnych psychicznie mężczyzn. Nie bez znaczenia także jest twoja kondycja fizyczna, która mówi jej bardzo wiele na twój temat. Automatycznie sugeruje jej to, że możesz być dobrych lub złym kochankiem. Wygląd i estetyka jest dla niej ważna, nie zależnie w jakim wieku jesteś. Twoja kultura i wyczucie sytuacji może być kluczowym atutem do jej serca. Jesteś na wygranej pozycji, jeśli potrafisz być przewidywalny i umiesz zrozumieć jej potrzeby. Nie czekaj, aż wyłoży ci wszystko na tacy. Staraj się wyjść z inicjatywą i daj jej do zrozumienia, że rozumiesz co ma na myśli i jesteś w stanie jej pomóc.

Sprawy seksualne, choć nie najważniejsze, są oczywiście istotne. Nie można zaniedbać intymnych momentów waszego związku. Odpowiednia atmosfera jest podstawą. Przygotuj jakieś świece, może szampana lub dobre wino. W gruncie rzeczy te drobiazgi mają istotny wpływ na efekt końcowy.

d1aiajs

Kobieta jest bardzo zła, jeśli nie znasz jej ciała. Pomimo, iż wielu mężczyzn uważa się za ekspertów w tej dziedzinie, to prawda jest zupełnie inna. Edukacja nawet wskazana, ponieważ gro facetów jest daleko za mamutami. Warto nauczyć się, gdzie można dotknąć i w jakim momencie. O czym świadczy szybszy oddech kobiety, a o czym wypieki na policzkach. Najpierw trzeba przyswoić podstawowe zagadnienia ze słownika, a potem zabrać się do sztuki miłości.

Jak zdobyć kobietę, czyli szkoła uwodzenia
Kobieta szalenie faworyzuje dotyk. Uwielbia, gdy poprawiasz jej włosy, delikatnie łaskocesz lub drapiesz po plecach. Odczuwa wtedy wiele rozkoszy, której nic jej nie zastąpi. Spróbuj tak zrobić, kiedy widzisz, że jest zmęczona pracą i chodzi lekko podenerwowana.

d1aiajs

Nasza pani bardzo ceni porządek i estetykę. Nie zostawiaj swoich skarpetek opartych o kaloryfer. Składaj rzeczy w kostkę i układaj na swoim miejscu.

Od czasu do czasu wspólnie zrobiony obiad jest tym, czego ona oczekuje. Obierz chociaż ziemniaki, lub wstaw garnek na kuchenkę – cokolwiek abyś wykazał swoją inicjatywę.

Zabierz ją na niespodziewane zakupy. Zapewne poprawisz jej nastrój, jeśli kupisz najmniejszy nawet drobiazg. Będzie dumna, że ma takiego faceta, który zamiast na nią krzyczeć, doradza w zakupie.

Wystarczy, że chociaż raz w miesiącu na jej biurku pojawią się kwiaty. Tym bardziej, że już coraz większymi krokami zbliża się wiosna i każda jej oznaka jest powodem do radości.

d1aiajs

W zasadzie są to najważniejsze rzeczy, które należy wiedzieć o kobietach. Momentami wydają się być bardzo oczywiste, a nawet banalne. Problem jest jedynie z wdrożeniem ich w życie. Męskie zachowanie, pozostawia czasami wiele do życzenia. Wzajemne stosunki uwidaczniają, jakie błędy są popełniane na co dzień. Zalecamy każdemu, aby zwracał uwagę na swoje zachowanie, a na pewno nie będzie tego żałował. Podobno kobieta zawsze odwzajemnia się mężczyźnie...

d1aiajs
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1aiajs